Hekimoğlu destekçileriyle buluştu

İzmit Perşembe Pazarı’nda destekçileriyle buluşan Kocaeli Bağımsız Milletvekili Adayı Mustafa Hekimoğlu, herkesin desteğini bekliyor.Kocaeli’nden bağı...

BÜYÜT

İzmit Perşembe Pazarı’nda destekçileriyle buluşan Kocaeli Bağımsız Milletvekili Adayı Mustafa Hekimoğlu, herkesin desteğini bekliyor.

Kocaeli’nden bağımsız milletvekili adayı olan Mustafa Hekimoğlu, Perşembe Pazarı’nda destekçileriyle buluştu.3 çocuk babası ve 7 torun sahibi olan Kocaeli Bağımsız Milletvekili Adayı Mustafa Hekimoğlu, yaptığı açıklamada, “Mevcut siyasi partilerin hak ve adalet sistemindeki eksikleri giderecek çözümü üretemedikleri için aday oldum. Hak ve adalet sistemindeki eksiklilere mevcut siyasi sistemin yeterli çözümü üretememesi, özgürlüklerin çoğaltılması, baskıların azaltılması, fikir özgürlüğünün kısıtlanması için aday oldum. Vatandaşların yurttaşlık haklarını savunuculuğunun öncülüğünü yapmak, eğitim sistemindeki ahlak ve yurttaşlık konularının yeterli seviyeye çıkması için aday oldum” dedi.

DESTEKR BEKLİYORUM
Daha adil bir Türkiye Cumhuriyeti, özgür ve tam bağımsız bir toplum, halkın meclisinde düşünce ve fikir özgürlüğü, adil yaşam hakkı, gelir düzeyinin eşitlenmesi, daha çok üreten ve tam bağımsız bir Türkiye” şeklinde konuştu. Halkın desteğini beklediğini söyleyen Hekimoğlu, “Genel başkanların tek söz sahibi olduğu sistemin yetersizliği, tamamen atamaya dönüşen siyasetin halk düzenine çekilmesi, hayat şartlarının iyileştirilmesi, adil yaşam hakkı tanınması konularındaki tamamladığı ve devam etmekte olan kitlesel çözüm projelerini meclis çatısı altında sürdürmek için aday oldum” dedi.

30 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR