KOTO Başkanı İbrahim Keleş: Borcunu öde faizden kurtul

KOTO Başkanı Keleş, Torba Yasa’nın yürürlüğe girmesiyle birlikte odaya aidat borcu olan gerçek ve tüzel kişilerin 6 ay içinde borcun tamamını bir defa...

BÜYÜT

KOTO Başkanı Keleş, Torba Yasa’nın yürürlüğe girmesiyle birlikte odaya aidat borcu olan gerçek ve tüzel kişilerin 6 ay içinde borcun tamamını bir defada ödemeleri halinde faiz yükünden kurtulacağını söyledi.

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Yönetim Kurulu Başkanı H. İbrahim Keleş, bağlı bulundukları meslek odalarına aidat borcu olan üyelerin, borçların yeniden yapılandırılmasını sağlayan Torba Yasa’nın yürürlüğe girmesiyle birlikte aidat borçlarını yeniden yapılandırabileceğini ya da bir defada ödeyerek faiz yükünden kurtulabileceklerini belirterek, KOTO üyelerine bu kolaylıktan yararlanma çağrısı yaptı.

SÜRE 6 AY
Başkan Keleş, 1 Mart’ta yürürlüğe giren yasadan yararlanabilmek için 6 ay içinde bağlı bulunulan odalara müracaat edilmesi ve borcun bir defada ödenmesi halinde yıllık ve munzam aidat borcu faizlerinin silineceğini söyledi. Keleş, munzam ve yıllık aidat borcu olan bütün üyelerin bu kolaylıktan yararlanmasını isteyerek borcun anaparasının bir defada ödenmesi halinde gecikme faizlerinin silineceği belirtti.

03 Mart 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR