Konak Hastanesi’den bir oyuncak, sonsuz sevgi

Konak Hastanesi çalışanları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle çocukların yüzlerini güldürebilmek adına bir sosyal sorumluluk kamp...

Konak Hastanesi çalışanları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle çocukların yüzlerini güldürebilmek adına bir sosyal sorumluluk kampanyası başlattı.

Konak Hastanesi İzmit İdari Hizmetler Koordinatörü Özlem Altıntaş Kuyruklu ve Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Özlem Bilgin İzmit‘de bulunan SHÇEK Kassel Çocuk Yuvası’nı ziyaret ederken, Konak Hastanesi Kurumsal Pazarlama ve İletişim Müdürü Çiğdem Görkey Şenüçler ve Konak Hastanesi Gebze Başhekim Uzm. Dr. Erhan Çıplaklıgil ise Gebze Çayırova’da  bulunan Sevgi Evlerini  ziyaret etti.

 

SOSYAL SORUMLULUK

  

Konak Hastanesi yetkilileri her iki kurumda yaşamlarını sürdüren çocuklara, Konak Hastanesi çalışanlarından oyuncaklar ve sonsuz sevgilerini götürdüler.  Geleceğimiz olan çocuklarımızla bu önemli günde bu anlamlı sosyal sorumluluk kampanyasının başlattıklarını ifade eden yetkililer, kampanyayı daha da geliştirip büyüteceklerini söylediler.

23 Nisan 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR