Cengiz Kan’ı Neden Yumrukladım

Önceki gün AK Parti Kocaeli Milletvekili 10. Sıra adayı Serkan Seyhan’ın seçim çalışmalarına destek olmak için Akçaova’ya giden Cengiz Kan, Fahri Aydı...

BÜYÜT

Önceki gün AK Parti Kocaeli Milletvekili 10. Sıra adayı Serkan Seyhan’ın seçim çalışmalarına destek olmak için Akçaova’ya giden Cengiz Kan, Fahri Aydın tarafından yumruklanmıştı.

Kendisine yumruk atma olayının doğru olup olmadığını sorduğumuz ve daha detaylı bilgi almak istediğimizi söylediğimiz Fahri Aydın, bu konuyu fazla dillendirmek istemediğini belirtti. Planlı bir durumun söz konusu olmadığını, bir anda gelişen bir olay olduğunu söyledi.
Onu görünce Tüylerim Diken Diken Oldu
Fahri Aydın, başkalarının da kaçak yapıları olduğunu fakat bunlara kimsenin bir şey demediğini sadece kendi çiftliğinin yıkılmasının kasıtlı olduğunu belirtirken, ‘’ Onu görünce tüylerim diken diken oldu. Fırsatını kolladım. Milletvekili adayı konuşuyordu, yaparım, asarım, keserim, yıkarım demesi, o şekil duruşu, o şekil hareketi beni çileden çıkarttı. Onun buraya gelip keyif çatması çok ağrıma gitti açıkçası. Hem benim ekmeğimle oynuyor, hem de gelip burada bacak bacak üstüne atıp keyif yapıyor.

Bir tane vurdum
Milletvekili adayı konuşurken Cengiz Kan’ın omuzuna dokundum oda suratını çevirdi. Ben bir tane vurdum, kim olduklarını bilmediğim, sanırım korumaları ya da şoförleriydi, Onlar bana beş tane vurdular, ikinciyi vurmaya fırsat bulamadım. Beş altı kişi benim başıma biriktiler. Zaten vurduğum yumrukla sandalyeden aşağı düşmüş. Sağında kim vardı, solunda kim vardı onları bile hatırlamıyorum, bana kim vurdu umurumda bile değildi. Ona odaklanmıştım. Kimsenin de böyle bir şey yapacağımdan haberi yoktu’’ dedi.

İnşaatın neden yıkıldığı belli
Konuşmasının devamında yemin ediyorum size, burada bu zamana kadar kimsenin inşaatı yıkılmadı. Adamlar hala ek inşaat yapıyorlar. Kimseye bir şey denmiyor, benden önce yapılan kaçak yapılar hala duruyor, gelip benim çiftliğimi yıkıyorlar. Belediye imar bölümüne dilekçe bile verdim. Otuz’a yakın kaçak inşaat var diye. Hepsini tek tek söyledim. Daha tık yok. Kimsenin kaçak yapısına dokunmadılar, ama benim binamı yerle bir ettiler. Benim inşaatımın neden yıkıldığı belli, bunu herkes biliyor’’ dedi.

11 Haziran 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR