Duru Moda Giyim Evi, sizi Uzak Doğu’ya götürüyor

Moda dünyasının hızla değiştiği dönemlerde insanların ilgisi son zamanlarda Uzak Doğuya ait kıyafetlere yöneldi. Bunun en güzel örneğini ise ‘Duru Mod...

BÜYÜT

Moda dünyasının hızla değiştiği dönemlerde insanların ilgisi son zamanlarda Uzak Doğuya ait kıyafetlere yöneldi. Bunun en güzel örneğini ise ‘Duru Moda Giyim Evi’ni bu tarz kıyafetlerle donatan ve hizmete açan sahibi Oktay Abay gösteriyor.

İlk dükkanını İkizli Çeşme’de açan ve daha sonra Karabaş Mahallesi Rauf Orbay Sokak No: 6 adresine taşıyan 32 yıllık esnaf olan Oktay Abay, 5 yıldır bu tarz kıyafetler üzerine çalışmalar yaptığını belirtti. Hindistan ve Nepal’e ait otantik kıyafetlerin yer aldığı mağazada her kıyafetten sadece bir tane bulunması ise bu mağazaya ayrıcalık katıyor.

BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR
İzmit’te sadece bu tarz kıyafetlerin olduğu Duru Moda Giyim Evi açılmasından sonra çok fazla ilgi görüyor. Yurt dışından gelen ve görünüşleriyle dikkat çeken kıyafetler 25 TL’ den 250 TL’ye kadar değişiklik gösteriyor. Farklı işlemeleriyle genç yaşlı birçok kesime ve göze hitap eden kıyafetler hem yazın, hem de kışın ilgi odağı oluyor.

14 Şubat 2011 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR