KOTO ile VM Medical Park Kocaeli Hastanesi protokol imzaladı

Oda üyelerinin, 1. dereceden yakınlarının, çalışanlarının ve oda personelinin birçok alanda ayrıcalıklı hizmet alabilmesi için çeşitli kurum ve kurul...

BÜYÜT

Oda üyelerinin, 1. dereceden yakınlarının, çalışanlarının ve oda personelinin birçok alanda ayrıcalıklı hizmet alabilmesi için çeşitli kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapan Kocaeli Ticaret Odası, kısa bir süre önce ilimizde hasta kabulüne başlayan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’yle de sağlık anlaşması yaptı. Kocaeli Ticaret Odası’nda yapılan törende protokolü KOTO’yu temsilen Genel Sekreter Oktay Baltalı, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’ni temsilen Pazarlama Uzmanları Duygu Kalyoncu Tosun ile Gürsel Pardün imzaladı.


100'DEN FAZLA POLİKLİNİK, 60 HEKİM

Oda Genel Sekreteri Baltalı, protokolün üyelere hayırlı olmasını dilerken, Pazarlama Uzmanı Gürsel Pardün, kurumun sağlık hizmetleri hakkında kapsamlı bilgiler verdi. VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nin geçtiğimiz Ağustos ayında hasta kabulüne başladığını hatırlatan Pardün şöyle konuştu; “Medical Park ailesi olarak, insanların hayatına dokunmak, onları önemsediğimizi göstermek için çıktığımız yolda çeyrek asırı geride bıraktık ve Türkiye’nin en büyük özel hastaneler grubu olduk. Şimdi ise değişen yaşam şekline adapte olan hastanecilik anlayışımızı Kocaeli’ye taşımış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 48 bin metrekare kapalı alanda 10 ameliyathane, 100'ü aşkın poliklinik, 214 yatak ve 60 hekimiyle Kocaeli'nin en büyük özel hastanesi olan kurumumuz, sunduğu üstün hizmet anlayışıyla kısa zamanda bölgenin referans hastanesi olmayı hedefliyor” 

 

VM MEDİCAL PARK KOCAELİ HASTANESİ:

Kocaeli Ticaret Odası’nda yapılan törende protokolü KOTO’yu temsilen Genel Sekreter Oktay Baltalı, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’ni temsilen Pazarlama Uzmanları Duygu Kalyoncu Tosun ile Gürsel Pardün imzaladı.

16 Eylül 2015 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR