İzgaz faturalarını ödemek artık çok pratik

İzgaz GDF SUEZ, uygulamaya koyduğu yöntemlerle müşterilerinin faturalarını sıra beklemeden pratik ödeyebiliyor. Herkese göre bir ödeme şekli bulunuyor...

BÜYÜT

İzgaz GDF SUEZ, uygulamaya koyduğu yöntemlerle müşterilerinin faturalarını sıra beklemeden pratik ödeyebiliyor. Herkese göre bir ödeme şekli bulunuyor.
Kocaeli’nin gaz dağıtım şirketi İzgaz GDF SUEZ, müşterilerinin ödeme alışkanlıklarını pratikleştirici uygulamaları hayata geçirmeye devam ediyor. Yaza girmekte olduğumuz şu günlerde, “faturalarınızı otomatik ödeyerek RAHATLIK kazanın” ve “faturalarınızı Web sitesinden ödeyin ZAMAN kazanın” sloganlarıyla artık geleneksel ödeme yöntemlerini değiştirmeyi hedefliyor. Müşteri ofislerinde sıra beklemeden ödeme yapmayı kolaylaştırmak için her ihtiyaca uygun çözümler üreten İzgaz GDF SUEZ böylelikle ofislerdeki nakit ödeme noktalarının sayısını azaltarak alternatif ödeme kanallarını arttırıyor.

YÖNETİCİLER GİŞELERDE TAHSİLAT YAPTI
Çalışanlarını motive etmek, çalışmaları yerinde görmek, müşteri taleplerini dinlemek için İzgaz GDF SUEZ yöneticileri gişelerde tahsilat yaptı. Çınarlı ofisine gelen İzgaz Genel Müdür Yardımcısı Gökalp Özkök, Ticari Koordinatör Bülent ve diğer yöneticiler, personelin yerinde gişelerde oturarak tahsilat yaptı.
1 buçuk saat boyunca tahsilat yapan müdürler, müşterilerin görüş ve önerilerini de dinledi. Müşterilerin ve çalışanların bu ziyaretten çok memnun kaldıklarını belirten İZGAZ yöneticileri, Gölcük ofisinde de bu uygulamayı yapacaklarını belittiler.
İZGAZ yetkilileri aynı zamanda müşterilerin faturalarını abone merkezlerine gelmeden ve sıra beklemeden ödeyebileceklerini belirterek, alternatif ödeme kanalları hakkında bilgi verdiler.

KİOSKTAN KREDİ KARTI İLE ÖDEME
İzgaz, müşteri merkezlerine koyduğu ve Türkiye’de yeni olan sistem sayesinde iki dakika içinde fatura ödenebiliyor. Müşteri merkezlerinde sıra beklemeden cihazın başına geçen müşteriler, burada kendi abone numarasını girdikten sonra kredi kartı numarası ve şifresini girerek ödeme yapabiliyor. İnternet erişimi olmayan vatandaşlar bu sistemden rahatlıkla yaralanabiliyor.

İNTERNETTEN ÖDEME
Bir diğer ödeme noktası da İzgaz’ın internet sitesi. Online ödeme kolaylığı ile www.izgaz-gdfsuez.com üzerinde oluşturacak üyelik ile ofislere gitmeden faturalar rahatlıkla ödenebiliyor. Aynı zamanda geçmiş dönem fatura bilgilerine ulaşarak aylık karşılaştırma yapılabiliyor ve gelecek faturalar tahmin edilebiliyor.

ATM’LERDE BARKOD SİSTEMİ İLE ÖDEME
Türkiye’nin her yerinde YapıKredi ATM’lerinden 24 saat fatura ödenebilmesi kolaylığını getiren bu uygulama ile, sadece faturanın üzerindeki barkodu ATM’ye okutarak işlemler Türkiye’nin her yerinden gerçekleştirebiliyor.

OTOMATİK ÖDEME
Fatura ödemenin en kolay yolu ise otomatik ödeme talimatı vermek. Fatura tarihlerini akılda tutmaya son veren bu uygulama ile İZGAZ müşterileri bankalara verecekleri otomatik ödeme ile kesintisiz gaz hizmetinin konforunu yaşıyor.

PTT ŞUBELERİ
Müşterilerinin sıra beklemeden ve zaman kaybetmeden faturaları ödemeleri için tüm alternatifleri devreye alan İzgaz, PTT ile de anlaşması bulunuyor. Kocaeli’deki en yakın PTT şubesine giderek, İZGAZ ofislerine gelme zahmetine girmeden de faturalar ödenebiliyor.

KOLAY VEZNE
Kocaeli çapında 20 adet faturanızı ödeyebileceğiniz Kolay Vezne noktası bulunmaktadır.

31 Mayıs 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR