Körfez Ticaret Odası, yılın ilk meclis toplantısını yaptı

Meclis Başkanı Güngör Ayhan’ın yönettiği toplantıda, Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, Oda faaliyetleri ile gündemdeki konular...

BÜYÜT

Meclis Başkanı Güngör Ayhan’ın yönettiği toplantıda, Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, Oda faaliyetleri ile gündemdeki konuları değerlendirdi.

Ocak ayı meclis toplantısı açılışı öncesinde Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe ve Meclis Başkanı Güngör Ayhan Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığına seçilen KTO Meclis Üyesi Bahar Baykal’ı Oda yönetimi adına tebrik etti.

KTO Meclis ve meslek komiteleri üyelerinin katılımının da yoğun olduğu toplantı 2014 yılının faaliyetlerinin gözden geçirilmesi ve 2015 yılı programının değerlendirilmesi ile başladı.

Son dönemdeki ekonomimizdeki gelişmeleri de değerlendiren KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, ”2015 Yılında; ülkemiz B20 ve G20 Dönem Başkanlıklarını yürütecek. Dünya ekonomileri için detaylı bir strateji yaratmak amacıyla Dünya Ekonomik Forumu toplantılarına TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu katıldı. Kendisi aynı zamanda B20 Dönem Başkanlığı görevini de yürütüyor. Bunun bizler için de bir şans olduğunu düşünüyoruz. Düzenlenecek toplantılarda da KOBİ’lerin sorunları ve istihdam konularının da ele alınacağını sizlerle paylaşmak isteriz” dedi.

Başkan Efe, Körfez ilçeye üniversitenin bir bölümünün gelmesi için her fırsatta girişimlerde bulunulduklarına değinerek, “ Körfez ilçemize üniversitemizin lojistik sektörü üzerine bir bölümün gelmesini çok istiyoruz. İlçemizde bunun için uygun yerler var. Biz bu çalışmaların en kısa sürede tamamlanmasını Körfez halkı olarak istiyoruz.” açıklamasında bulundu.

KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, “2015 yılında KTO üyelerimizin işlerinde bolluk ve bereket temenni ediyor; yeni yılın ülkemiz, milletimiz, şehrimiz ve üyelerimiz için hayırlar getirmesini diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

29 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR