İSU’dan Grisu Projesi

    Kocaeli genelinde yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi veren İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, 2015 yılı çalışma planı programını anlattı. Daha nitel...

BÜYÜT

 

 

Kocaeli genelinde yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi veren İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, 2015 yılı çalışma planı programını anlattı. Daha nitelikli hizmet sunmak için Alo 185 ISU çağrı merkezinin 7 gün 24 saat hizmet verdiğini belirten Bayram, “Atık su arıtma tesislerinde arıtılan suların geri kullanılması için Grisu Projesi gerçekleştiriyoruz” dedi.

TÜRKİYE’DE BİR İLK

SCADA Merkezi’nin içme suyu ve atık suyun elektronik olarak izlendiği, Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan merkez olduğuna dikkat çeken İlhan Bayram, “Kentteki su kaynaklarından azami derecede yararlanarak maksimum su temin edilmesini hedefliyoruz” dedi.

TASARRUF ELDE EDİLİYOR

Geri kazanım tesislerinden sağlanan suyun yeniden kullanılmasıyla tasarruf elde ettiklerini de vurgulayan Genel Müdürü Bayram, “Atık su arıtma tesislerinde arıtılan suların geri kullanılması için de Grisu Projesi gerçekleştiriyoruz” şeklinde konuşu. 

04 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR