Türk Eğitim-Sen’den Hürriyet’e teşekkür ziyareti

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, yaklaşık 8 ay önce de görev yaptığı Van’daki okuldan çıkışta evine giderken geçirdiği trafik kazası so...

BÜYÜT

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, yaklaşık 8 ay önce de görev yaptığı Van’daki okuldan çıkışta evine giderken geçirdiği trafik kazası sonucu yaralanarak felç olan 27 yaşındaki Şeyda Gökçe Bakan’ı İzmit’te tedavi gördüğü özel hastanede ziyaret etmişti. Karamürsel Türk Eğitim-Sen Şubesi; Şeyda Öğretmen’in büyük destekçisi olan Hürriyet’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

 

KALABALIK ZİYARET

CHP İl Başkanlığı’nda gerçekleşen ziyarete Türk Eğitim-Sen Kocaeli Şube Başkan Vekili Feyzullah Divli, Türk Eğitim-Sen Karamürsel Şube Başkanı Fikreddin Uğur ve yöneticiler Önder Kaymaz, Abdurrahman Eren ve Mustafa Yuvak katıldı. CHP İl Başkanı Cihat Altunyuva da milletvekili Hürriyet’e yapılan ziyarette eşlik etti.

 

“DESTEK SAĞLAYACAĞIZ”

Türk Eğitim-Sen Karamürsel Şube Başkanı Vekili Önder Kaymaz, desteklerinden dolayı milletvekili Hürriyet’e teşekkür ederek, “Karamürsel Kaymakamlığı ile görüşülerek adına açılan hesap ile Şeyma Öğretmen’e 81 il valiliğinden maddi destek sağlayacağız. Öğretmenlik mesleğinin ayaklar altına alındığı bu günlerde Şeyda Öğretmen’in sesi oldunuz ve sonuca ulaştınız” dedi.

 

KEŞKE FARKINDALIĞA GEREK KALMASA

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet ise buluşmadaki konuşmasında, “Öğretmenlerimizin başımızın üstünde yeriniz var. Partimiz, kent kamuoyu için gerekli olan ne varsa elini taşın altına koymaya devam edecek. Şeyda Öğretmenimize bir milletvekili değil, bir anne hassasiyeti ile yaklaştım. Keşke Türkiye’de bazı şeyler farkındalık oluşturmaya gerek kalmadan çözülebilse. Sorunlar için çözüm kararlılığımızı ortaya koyduk. Bu dönem tüm yöneticilerimiz ile birlikte çok çalışıyoruz” açıklamasında bulundu.

28 Temmuz 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR