Ekolojik Yaşam Çiftlikleri yapılacak

Dünya Yaşlılar Derneği tarafından ilimizde yapılacak olan “Ekolojik Yaşam Çiftlikleri” projesi için hazırlanan konferans GKD’nin desteği ile yapılacak...

BÜYÜT

Dünya Yaşlılar Derneği tarafından ilimizde yapılacak olan “Ekolojik Yaşam Çiftlikleri” projesi için hazırlanan konferans GKD’nin desteği ile yapılacak.


Dünya Yaşlılar Derneği tarafından ilimizde “Ekolojik Yaşam Çiftlikleri” kurulacak. Bu projenin hayata geçmeden önce Genç Kocaelililer Derneği’nin desteği ile 14 Nisan Cumartesi günü saat 19.00’da Leyla Atakan Kültür Merkezi’nde konferans düzenlenecek. Dünya Yaşlılık Derneği; İLESAM (İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği), Tarım Federasyonu ve GKD yaptıkları ortak çalışmayla küresel ısınmanın etkisi ile doğanın dengesi bozuluyor ve gelecekte dünyamız hem bizim için hem de çocuklarımız için yaşanılmaz bir hâle gelecek. İnsanın bedeni ihtiyaçları olduğu gibi ilim ve sanatla ruhun da doymaya ihtiyacı var.

PROJE HAYATA GEÇİYOR

Dünya Yaşlılık Derneği önderliğinde Tarım Federasyonu, İLESAM ve GKD ile birlikte Ekolojik Yaşam Çiftliği projesini hayata geçiriyor. Kentimizde Kartepe Acısu’da 510 dönüm arazi üzerine Ekolojik Yaşam Çiftlikleri kurulacak. Yerin tahsisi İş adamı Muharrem Sırdar tarafından sağlandı. Genç Kocaelililer Dernek üyeleri konferansa ilgi gösterilmesi amacıyla broşür dağıttılar.

13 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR