Sancaklı “ Allah bunların belalarını verecek”

      MHP Büyükşehir Belediye başkan adayı Sancaklı için Gülbahçe Kadriye Köyü Güzelleştirme ve Dayanışma Derneğinde sürpriz doğum günü kutlaması hazı...

 

 

 

MHP Büyükşehir Belediye başkan adayı Sancaklı için Gülbahçe Kadriye Köyü Güzelleştirme ve Dayanışma Derneğinde sürpriz doğum günü kutlaması hazırlandı. 28 Haziran Mahalle temsilcisi Ender Taşçı’nın önderliğinde gerçekleşen toplantıya MHP eski Kocaeli Milletvekili Kemal Köse, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP İzmit İlçe Başkanı Kaan Dilmen, MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Saffet Sancaklı, MHP İzmit Belediye Başkan adayı Ayhan Arpacı, Gülbahçe Kadriye Köyü Güzelleştirme ve Dayanışma Derneği başkanı Ersin Yılmaz, meclis üyesi adayları ve çok sayıda partili katıldı.

BİZİM ADAYLAR ADAM GİBİ ADAM

MHP İl başkanı Aydın Ünlü Gülbahçe Kadriye Köyü derneğine 4. Kez geldiğini belirttiği konuşmasında “ Dialog içinde olduğumuz bir dernekteyiz. Bu dernek rüştü’nü ispatladı. Sancaklı ve Arpacı en temiz adaylar olarak bir markadır.  Diğer parti adaylarına ve birde bizim adaylara bakın. Adamlıksa adamlık bizim adaylarda mevcut.”dedi.

 BİZ DELİYİZ BU ÜLKENİN DELİSİYİZ

MHP İzmit Belediye başkan adayı Arpacı ise İzmit Belediyesini kazanacaklarını ifade ettiği konuşmasında “ İzmit Belediyesine adaylığımız konusun da Bize siz delimisiniz? diyenler oluyor. Bir yanda Sirmen diğer yanda AKP diyorlar. Evet ben deliyim, bu ülkenin delisiyim. Bu davanın adamıyım. Biz İzmit’i alacağız. Adaletli milliyetçi, vatansever bir yönetim sergileyeceğiz.”dedi.

ALLAH BUNLARIN BELALARINI VERECEK

MHP Büyükşehir Belediye başkan adayı Sancaklı heryerde sıcak karşılandıklarını dikkat çekerek başladığını konuşmasında AKP’ye yüklendi. Sancaklı “ Gelin bu seçimde düzgün adaylara oy verin. Atın iyisine doru, yiğidin iyisine ise deli derler. Biz bu ülkenin sevdalısı ve deliyiz. Bu şehir yoğun bakıma girmiştir. Şimdiye kadar bu şehir için bir şey yapmadılar. Millet bunları aslında bir şey sanıyor. Bunlar boş adamlar. 30 Mart’ta bunlardan kurtulacaksınız. 30 Mart’a kadar siyaset hayatı bitenler olacak. Bunlar Urfa’dan sonrasını sildiler. Vatan, millet, bayrak demeyen bu ülkeden gitsin. AKP oy’u yüzde 25 ler düştü. Artık bunlar eriyor. Biz onlar gibi yalan vaatlerde bulunmuyoruz. Bu şehri en güzel şekilde adaletli yöneteceğiz. Sizi kahve içmeye bekliyorum. Biz insanlara siz MHP’limisiniz diyerek ayrımcılık yapmayacağız. İnsanları yok saymayacağız. Bu ülkede AKP’li değilsen yandın, aç ve işsizsin demektir. Allah bunların belalarını verecek. 17 Aralıkta başlayan ve Brezilya dizisi gibi devam eden bu operasyonlar olanları görün. Bunlar MHP’ye tahammül edemiyor. MHP’ye oy verin ve yönetim görün”dedi.

SANCAKLI'YA SÜPRİZ DOĞUM GÜNÜ

 MHP 28 Haziran Mahallesi temsilcisi Ender Taşçı, MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Saffet Sancaklı'ya sürpriz yaparak doğum gününü dernek binasında partililerle birlikte kutladılar. Başkan adayı Saffet Sancaklı, pastanın üzerinde bulunan iki mumu biri Ayhan Arpacı'nın belediye başkanı olması, diğerini de kendisinin belediye başkanı olmasını dileyerek üfledi.

28 Şubat 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR