Başkan Ayaz: Gül bahçesine girenler, gül kokarlar

Personeline seslenen Başkan Ayaz Gül Bahçesine girenler gül kokarlar. Ben Başiskele’ye kattığınız tüm güzellikler için teşekkür ediyorum dedi.   DE...

BÜYÜT

Personeline seslenen Başkan Ayaz Gül Bahçesine girenler gül kokarlar. Ben Başiskele’ye kattığınız tüm güzellikler için teşekkür ediyorum dedi.

 

DEMİR: BAŞİSKELE’DE Kİ ÇOCUKLAR ÇOK ŞANSLI

Park ve Bahçeler Müdürü Şerafettin Demir konuşmasında Başiskele’de çocuklarımız çok şanslı. Başkanımız Hüseyin Ayaz’ın ayrı bir önem verdiği çocuklarımız ve gençlerimiz için bu zamana kadar 143 bin m2 park inşa edildiğini, 54 spor alanının yapıldığını belirtti ve eski parkların tadilatlarını yapılarak en modern ve güvenli oyun gruplarıyla donatıldığını söyledi. Biz ferdi değil toplu çalışma ortamında uyum içerisinde çalışıyoruz, biz kocaman bir aileyiz. Sevgi, saygı ve kardeşlik duygularıyla birbirimize sıkıca bağlıyız. dedi.

 

ÇUHACI: DAHA MUTLU ÇOCUKLAR İÇİN ÇALIŞMALARA DEVAM

Başiskele Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Çuhacı ise yaptığı konuşmada Biz tüm birimlerimizle büyük bir aileyiz. Yapılan çalışmalar belediyemizin vitrini konumundadır. Sizlerin yaptığı eserlerle aileler çocuklarıyla birlikte gezip dinlenebileceği birçok yere kavuştu. Daha güzel çalışmalara imza atmak ve daha mutlu çocuklar için çalışmalarımız devam edecek dedi.

 

ERSOY: İŞÇİYE VE EMEĞE DEĞER VEREN ÖRNEK BAŞKAN AYAZ

Hizmet İş Sendika Başkanı İdris Ersoy ise yaptığı konuşmada Türkiye’de taşeron işçiliğinden bahsederek Başiskele’de Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz işçiye verdiği değerin en büyük göstergesi şirket çalışanlarının sendikalaşması olduğuna vurgu yaparak Belediye Başkanımız Hüseyin Ayaz işçiye ve emeğe değer vermektedir dedi.

 

BAŞKAN AYAZ: “GÜL BAHÇESİNE GİRENLER, GÜL KOKARLAR”

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ise konuşmasında “Biz Başiskele halkına hizmet eden hizmetkârlarız. Önce hakkın rızasını gözeterek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz samimiyetimizi, insanlara karşı bakış açımızı, mütevazılığimizi alın terimizi, emeğimizi Allah rızası için yapacağız. Bugüne kadar siz hep çiçeklerle, ağaçlarla, güzelliklerle uğraştınız. Gül bahçesine girenler gül kokarlar. Ben Başiskele’ye kattığınız tüm güzellikler için sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

14 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR