Yaylak’tan Doğan’a övgü

MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak, iadeyi ziyarette bulunduğu İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ı kentin sorunlarına vakıf olduğu gerekçesiyle öve öv...

BÜYÜT

MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak, iadeyi ziyarette bulunduğu İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ı kentin sorunlarına vakıf olduğu gerekçesiyle öve öve bitiremedi.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, 12 Haziran seçimlerinin ardından siyasi partilerin il başkanlıklarını ziyaret ederek, sakin bir atmosferde İzmit’te seçim yaşandığı için teşekkür etmişti. Bu ziyaretlerin ardından MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak, İl Başkan Yardımcısı Sami Acıkök ve MHP Derince İlçe Başkanı Mehmet Ali Şimşek, Başkan Doğan’a Belsa’daki makamında iadeyi ziyarette bulundu. Başkan Doğan konuklarını oldukça sıcak karşıladı.

YAYLAK’TAN ÖVGÜ
Ziyaret oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti. MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak, Doğan’ın kentin sorunlarına vakıf olduğunu söyleyerek “Siyaset yapıyoruz. Kentimizin sorunlarını titizlikle gözlemliyoruz ve görüyoruz ki İzmit’te özverili bir çalışma temposu var. Burada en büyük pay Başkan Doğan’a aittir. Umarım İzmit’teki bu olumlu tablo diğer ilçelerimizi de etkisi altına alır” dedi.

ÖNEMLİ OLAN KALICILIK
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Bu kent hepimizin. O nedenle yapılanların herkesçe sahiplenilmesi gerekir. Yapılanların kentimiz siyasetinin önemli aktörleri olarak gördüğümüz sizler tarafından takdir edilmesi beni mutlu etti. Amacımız oturduğumuz koltuktan güç almak değil, bu koltuğa değer katmaktır. Yarın bu koltuklarda başka genç arkadaşlarımız oturup görev yapacaklar. Önemli olan hizmetlerin kalıcı olmasıdır” dedi. Görüşmede Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Üzülmez de hazır bulundu.

09 Temmuz 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR