İzmit belediyesi’nde görev değişikliği

İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nde görev değişikliği yapıldı. Kültür Müdürü olarak görevini sürdüren Ramazan Karataş bu görevini Er...

BÜYÜT

İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nde görev değişikliği yapıldı. Kültür Müdürü olarak görevini sürdüren Ramazan Karataş bu görevini Erhan Bağ’a devretti.

İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nde geçtiğimiz pazartesi günü göreve başlayan Erhan Bağ, İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi mezunu. Liderlik, kültürel çalışmalar, stratejik planlama, etkinlik yönetimi, koordinasyon ve fuarcılık konularında pek çok sertifika programına katılan Bağ, pek çok etkinlikte koordinatörlük görevini üstlendi.
Gıda güvenliği başta olmak üzere sağlıklı yaşam ve çevre sağlığı konularında 4 yıl ulusal bir radyoda kültürel-eğitsel program yapımcılığı ve sunuculuğu yaptı.
Uzun bir dönem özel sektörde kültür-sanat ve fuar organizasyonları yapan bir firmanın genel müdürlüğünüde yapan Erhan Bağ, belediyeciliğe Bağcılar Belediyesi’nde başladı. Bağcılar Belediyesi’nde belediye, özel sektör ve milli eğitim işbirliği ile organize edilen projelerde ve üniversiteler, çeşitli meslek odaları ve STK lar ile birlikte organize edilen birçok organizasyonda koordinatörlük görevlerinde bulundu.
Sonrasında Derince Belediyesi’nde Özel Kalem Müdürlüğü’nde görev yapan Erhan Bağ İzmit Belediyesi’nde Kültür Müdürlüğü görevini üstlenecek.
1968 doğumlu Erhan Bağ evli ve üç çocuk babası.

23 Kasım 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR