Çepil’den hükümete tepki

Saadet Partisi Kartepe İlçe Teşkilatı haftalık toplantısında gündemi değerlendiren başkan Cevdet Çepil, “İslam coğrafyası tarihte eşi benzeri görülmem...

BÜYÜT

Saadet Partisi Kartepe İlçe Teşkilatı haftalık toplantısında gündemi değerlendiren başkan Cevdet Çepil, “İslam coğrafyası tarihte eşi benzeri görülmemiş işgal, zulüm ve katliamlarla karşı karşıyadır” dedi. Çepil, “Filistin, Suriye, Irak, Afganistan, Sudan ve nice Müslüman coğrafyada işgaller zulümler artarak devam etmektedir.Görüyoruz ki ırkçı emperyalizm Büyük Orta Doğu projesi kapsamında 22 İslam ülkesinin sınırlarının değiştirilmesi,işgal planını adım adım tatbik etmektedir. Hiç şüphesiz bu işgal ve talan sürecinin hedefi İran’ dan sonra Türkiye olacaktır. Bölgemiz büyük bir savaşın eşiğine getirilmiştir” dedi.

HOCAMIZ KOVMUŞTU
Açıklamasına devam eden Çepil, “Ülkemizin aynı zamanda NATO toprağı olduğu bahanesiyle Malatya’mıza füze kalkanı yerleştirilmesi, başta Kahramanmaraş, Gaziantep ve Adana illerimize Patriot füzelerinin yerleştirilmesi ülkemizde 28 NATO üssünün bulunması, silahlı kuvvetlerimizin Brüksel’deki NATO karargahına bağlanması ve bu gerekçe ile yabancı ülke askerlerinin ülkemize gelmeleri, başta AB ve ABD olmak üzere bazı ülkelerin en üst düzey istihbarat, askeri yetkililerinin ülkemizi adeta mesken tutmaları yukarıda zikrettiğimiz endişelerimizi kuvvetlendirmektedir.
İYİ, KÖTÜ, ÇİRKİN
Ülkemiz ve İslam dünyası üzerinde oynanan bu kirli oyunu halkımıza göstermek, engellemeye çalışmak ve güçlü bir kamuoyu baskısı oluşturmak için 20 Ocak 2013 Pazar günü saat 12:30 da Patriotların ülkemize giriş yapacağı İskenderun’da Patriotlar gelmesin biz geliyoruz mitingi için toplanacaktık ki, Milli görüşçü olan bizlerin aldığı bu karar bu buluşma ve miting dışarıdaki emperyalist ve siyonist güçleri içerideki işbirlikçileri rahatsız etmiş olacak ki Hükümet tarafından engellenmiştir. Gerekli hukuksal başvurular genel merkezimiz tarafından yapılmış olup bu olaylar göstermektedir ki artık AKP’nin çıkış yolu kalmamış baskılarla ve zorlamalarla aziz milletimizin sesini kısmaya çalışmaktadır. Buradan sesleniyoruz başka çıkış yolu yoktur. Kurtuluşun tek kapısı vardır. Onu da hakka en yakın çizgiyi takip eden Saadet Partisi tutmuştur” dedi.

25 Ocak 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR