Tatar : Sandığa saygı, mücadeleye devam

      CHP Gebze İlçe Başkanı Sedat Tatar, 30 Mart seçim sonuçlarını değerlendirdi. Tatar, Seçim sonuçlarının bir yenilgi olduğunu ancak bunun nedenler...

BÜYÜT

 

 

 

CHP Gebze İlçe Başkanı Sedat Tatar, 30 Mart seçim sonuçlarını değerlendirdi. Tatar, Seçim sonuçlarının bir yenilgi olduğunu ancak bunun nedenlerinin basit bir şekilde değerlendirilemeyeceğini ifade ederek, genel merkezden üyelere kadar her kademede seçim sonuçlarının masaya yatırılarak gerekli derslerin çıkarılması gerektiğini vurguladı.

AKP’DEN BİLE ÇOK ÇALIŞTIK

Tatar yaptığı açıklamada, “ Gebze 20 yıllık birikmiş sorunlar olduğu bir kent. Çözüm için isabetli projeler hazırladık.  Demokrasiye ve üyelerin iradesine saygı duyduğumuz için, demokratik bir şekilde ön seçim yaparak belediye başkan adayımızı belirledik. Yine meclis üyelerimiz de demokratik bir şekilde belirledik. Tecrübeli, şaibesiz, pırıl pırıl bir başkan adayımız var. Yine meclis üyelerimiz de öyle. Seçim çalışmaları için parti olarak seferber olduk.  Öyle ki,  her kademedeki arkadaşlarımız gece gündüz çalıştı. AKP bile bizim kadar çalışmadı. Gitmediğimiz yer, ulaşmadığımız vatandaş kalmadı. Kampanyayı seviyeli bir şekilde yürüttük, başkalarını karalamak yerine kendimizi ve projelerimizi anlattık. Buna rağmen başarısız olduysak, bunun etraflıca değerlendirilmesi gerekiyor” diye konuştu.

“BİZ KENDİMİZ HAKLI

ÇIKARMA PEŞİNDE DEĞİLİZ”

Tüm bunlara rağmen başarılı sonuç alınamamasının basit nedenlere bağlanamayacağını, çok yönlü olarak değerlendirilmesi gerektiğini dile getiren Tatar, “Elbette bizim de hata ve eksiklerimiz olmuştur. Bunun hesabını vermekten de kaçınmayız. Kendimizi haklı çıkarma peşinde hiç değiliz.  Biz kendi adımıza çalışmalarımızı ve yenilgiyi masaya yatıracağız.  Parti olarak da sosyolog,, pedagoglar ve siyaset bilimcilerinin özellikle Kocaeli’deki sonuçları değerlendirmesi gerekiyor. Başarısız olduk diye, mücadeleden, çizgimizden ödün verecek değiliz. CHP olarak mücadelemize devam edeceğiz.  Genel seçimlere hazırlanacağız ”diye konuştu.

03 Nisan 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR