ISAF SHF Fuarı’ndan sektöre koca bir merhaba

İş sağlığı ve güvenliği sektörü ile yangın, acil durum ve arama-kurtarma sektörlerini İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) bir araya getiren ISAF SHF Fuarı...

BÜYÜT

İş sağlığı ve güvenliği sektörü ile yangın, acil durum ve arama-kurtarma sektörlerini İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) bir araya getiren ISAF SHF Fuarı, sektörlerinde öncü firmaların katılımlarının yanı sıra, birçok kamu kurumu ve sivil toplum örgütünün ilgi çekici stant kurulumu ve simülasyonlarıyla ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

 

ÜCRETSİZ EĞİTİM

6331 sayılı kanunun yürürlüğe girmesiyle giderek büyüyen bir sektör haline gelen iş sağlığı ve güvenliği sektörü ile kendi alanındaki etkinliklerden farklı olarak 19. kez bu fuarla bir araya gelen yangın, acil durum ve arama-kurtarma sektörleri bu dev organizasyonda buluştu. Marmara Tanıtım Fuarcılık tarafından düzenlenen Safety&Health ve Fire&Rescue Fuarları, gerek ziyaretçilerine sunduğu görsel şovlar, gerekse stantlarda düzenlenen ücretsiz eğitimlerle ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

 

300'DEN FAZLA YENİ ÜRÜN

Özel sektör, kamu kurumu ve sivil toplum örgütleri olarak toplamda 202 katılımcının olduğu fuarda, 300’den fazla yeni ürün ve teknoloji tanıtıldı. Yapılan simülasyonlarla izleyicilerin bizzat içinde yer aldığı acil durum senaryoları üretilerek, ziyaretçileri bilinçlendirmeye yönelik aktiviteler de düzenlendi.

 

BEKLENİLENİN ÜSTÜNDE ZİYARETÇİ

ISAF SHF Fuarı, açılış gününde beklenilenin üstünde ziyaretçi sayısını yakalarken konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Marmara Tanıtım Fuarcılık Genel Müdürü Feridun Bayram; “Önceleri farklı fuarlarla birlikte düzenlediğimiz, 2015 yılında ise sektörden gelen talepler doğrultusunda başlı başına tek bir organizasyon olarak düzenlemeye başladığımız ISAF SHF Fuarı’nda, bugünkü yaşadığımız yoğunluk, aldığımız kararın doğruluğunu kanıtlar nitelikte. Fuarın ikinci ve üçüncü günleri de aynı yoğunluğu yaşayacağımızı düşünüyor ve hazırlıklarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz” diye belirtti.

11 Eylül 2015 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR