AKP İzmit İlçe’den seçim teşekkürü

AKP İzmit İlçe Teşkilatı, seçim çalışmalarına ileri düzeyde katılanlara teşekkür plaketi verildi. Plaket verilenler arasında İzmit Belediye Başkan Vek...

BÜYÜT

AKP İzmit İlçe Teşkilatı, seçim çalışmalarına ileri düzeyde katılanlara teşekkür plaketi verildi. Plaket verilenler arasında İzmit Belediye Başkan Vekili Hüseyin Üzülmez de vardı.

AKP İzmit İlçe Teşkilatı’nın 7’nci ilçe danışma meclisi toplantısı Antikkapı’da önceki akşam yapıldı. Geçmiş yılların aksine kokteyl ile başlanan gecede partililer hasret giderdi. 12 Haziran tarihinde yapılan genel seçimlerden başarıyla çıkan AKP teşkilatları, seçim zaferini doyasıya kutlarken, kongreler öncesinde teşkilat içerisinde tatlı bir heyecan başladı. AKP İzmit İlçe Teşkilatı tarafından 12 Haziran genel seçimlerinde başarılı çalışma yapan mahalle başkanları, köy başkanları, SKM ve belediye başkanları ve yöneticilerine teşekkür plaketleri verildi.

BÜYÜK SORUMLULUK
Danışma meclisinin açılış konuşmasında AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, “12 Haziran genel seçimlerinde büyük bir sorumluluk üstlendik. Bu kervana güç katmak için katıldık, istifade etmek için katılmadık demiştik. Bu duygularla yine birlikteyiz. Hep birlikte çok çalıştık. Az dinlendik. Kol kola kilitleneceğiz. 12 Haziran genel seçimlerinde sergilediğimiz birlik ve beraberliğimizi halkımız takdirle karşılamıştır. Kaybettikçe hırçınlaşan, projeleri olmayan siyasi anlayış sona ermiştir” dedi.

BELEDİYELERDE AKP’NİN BAŞARISI
İzmit Belediyesi Başkan Vekili Hüseyin Üzülmez, “Projelerimizin uygulanmasında yeni çalışmalarla devam ediyoruz. Siyasi hedefimizi bir tarafa bırakarak gereken çalışmaları yapıyoruz. Bizlere verilen her görevi en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Bizlerin belediyede ki başarısı AKP’nin başarısıdır” dedi. Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak ise “Halkımız yine istikrarı seçmiştir. Seçim sonucunda herkes kazanmıştır. Hizmetlerimiz bu yönde devam edecektir” değerlendirmesinde bulundu.

BAKANLIK SEVİNDİRDİ
Yoğun alkış arasında kürsüye gelen AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, “Biz kısa konuşanları değil başarıyı alkışlıyoruz. Bugün bizim için güzel bir gündür. 61. Hükümetimiz kurulmuştur. Bakanımız Nihat Ergün yeninden kabinede yer almıştır. Bizlere onur ve şeref vermiştir. 7 milletvekilimizin hepsi bakanlık yapabilecek seviyededir. Bakan Ergün, şehrimizin sorunlarıyla da yakından ilgilenecektir. Bilim ve sanayinin bir arada olduğu yeni bakanlık kuruldu. Sanayiciler bu duruma sevinmişlerdir.

CHP’YE GÖNDERME
CHP’ye söylüyorum, ancak il başkanımıza değil. Seçimin faturası bize kesildi. Son duruma bakmak yerine sendroma baktılar. Birçok hakaretle karşı karşı karşıya kaldık. Seçimi neden kaybettiklerini düşünmek yerine çamur atma derdine düştüler. Yemin krizi yaşanıyor. ‘Bir yemin ettim ki dönemem’ şarkısını söylüyorlar. Millet onlara çalışmaları için oy verdi. Asıl sorun Silivri’den iki kişinin kazdıkları tünelle meclise gelememeleri, tünelin çökmesidir. Şimdi futbolda şike konuşuluyor. Bu karanlık eller her yerde yer alıyor.” Civelek, gençlik kolları kongrelerinin 15 Ağustos tarihinde bitecek şekilde yapılacağını kaydetti.

07 Temmuz 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR