Akbulut: 400 vekil hedefine ulaşacağız

AKP Dilovası İlçe Teşkilatı’nın 27’nci danışma meclisi önceki gütn yoğun katılımla gerçekleşti. Dilovası Belediyesi Düğün Salonu’ndaki danışmaya AKP İ...

AKP Dilovası İlçe Teşkilatı’nın 27’nci danışma meclisi önceki gütn yoğun katılımla gerçekleşti. Dilovası Belediyesi Düğün Salonu’ndaki danışmaya AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık katıldı.

 

HEDEF 400 MİLLETVEKİLİ

Toplantının açılışında konuşan ilçe başkanı Osman Akbulut, “7 Haziran seçimleri ülkemiz için çok önemli. Bu bilinçle, 400 milletvekili hedefimizden şaşmadan çalışıyoruz. Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımız ve ve hükümetimizin arkasında dimdik duracağız” dedi. Belediye başkanı Ali Toltar ise, ilçe geneline yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

 

HİZMETLER ANLATILDI

Toltar, “Alt ve üst yapıda, sağlıkta, eğitimde, sosyal alanda ve diğer alanlarda çalışmalar yaparak halkımızın sıkıntı, sorun ve ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yaptık. Çalışmalarımızı partizanlık yapmayan, dürüst, kararlı ve cesur bir yönetim anlayışı yerine getirdik” dedi. İl başkanı Şemsettin Ceyhan ise, “Aday adaylarımız teşkilatlar yerine halka, derneklere, STK ve basına gitsinler. 7 Nisan’da 11 kişilik liste açıklanacak” dedi. Toplantı gençlik ve kadın kolları başkanları ile mahalle temsilcilerinin sunumlarının ardından sona erdi.

28 Mart 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR