İl müdürlerinden Başkan’a ziyaret

    Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, bakanlıkların Kocaeli il müdürlerini makamında ağırladı. Başkan Karaosmanoğlu’nu tebrik...

BÜYÜT

 

 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, bakanlıkların Kocaeli il müdürlerini makamında ağırladı. Başkan Karaosmanoğlu’nu tebrik eden ve başarılar dileyen il müdürleri, Büyükşehirle birlikte koordineli olarak çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

İŞBİRLİĞİ SÜRECEK

Yerel seçimlerin ardından tebrikleri kabul etmeye devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli il müdürlerini ağırladı. Sanayi ve Ticaret İl Müdürü İhsan Ertuğrul, İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Kesen, İŞKUR İl Müdürü Öztekin Kaşukçi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, İl Sağlık Müdürü Dr. Mürsel Durmaz, Başkan Karaosmanoğlu’na başarılar dileyerek dönemde de kentin kalkınması için çalışacaklarını söyledi.

TEBRİKLER ZİYARETLERİ

YARIN SONA ERİYOR

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Karaosmanoğlu ise teşekkür ederek daha önce olduğu gibi bundan sonra da işbirliğinin devam edeceğini vurguladı. Öte yandan Başkan Karaosmanoğlu tebrik ziyaretleri kapsamında vatandaşları ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerini 11 Nisan Cuma gününe (yarın) kadar kabul edecek. Bu tarihten sonra ise tebrikler yürüyüş programında kabul edilecek.

09 Nisan 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR