Gölcük’te ikinci oturum 26 Nisan’da

Gölcük Belediye başkanlığının üyesi olduğu Yerelsen ile Hizmet-İş Sendikası arasında 01.04.2012 tarihinden itibaren yürürlükte olacak olan ve belediye...

BÜYÜT

Gölcük Belediye başkanlığının üyesi olduğu Yerelsen ile Hizmet-İş Sendikası arasında 01.04.2012 tarihinden itibaren yürürlükte olacak olan ve belediyede çalışan 162 işçiyi ilgilendiren Toplu-İş Sözleşmesi müzakerelerine Yerelsen hizmet binasında Toplu-İş Sözleşmesi taslağı üzerinde müzakerelere başlandı.

OTURUM YAPILDI
İlk oturuma Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Tektaş, İnsan Kaynakları Müdürü Yüksel Karademir, Yerel-Sen Genel Sekreteri Mümtaz Uzun ve uzmanlar, Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy, Şube Sekreteri Şahin Barış, Şube Mali Sekreteri Mustafa Polat, Şube Teşkilat Sekreteri İbrahim Özkaraaslan, İşyeri Sendika Temsilcileri Ahmet Komut, Şener İskender, Şuayip Orhan’ın katılımları ile gerçekleştirildi.

GÖRÜŞME 26 NİSAN’DA

Taraflar karşılıklı olarak Toplu-İş Sözleşmesinin bir an önce masada bitmesi temennisinde bulundular ve idari maddeler üzerinde yapılan görüşmeler sonucunda 32 idari madde kabul edildi. Toplu-İş Sözleşmesinin bir dahaki oturumu 26 Nisan 2012 tarihinde saat: 10.00’da Yerelsen hizmet binasında devam edilecek.

20 Nisan 2012 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR