Genç MÜSİAD’dan gençlere ödül

Türkiye genelinde 38 şubesiyle kapsamlı programlara imza atan Genç MÜSİAD bu yıl ikincisini düzenleyeceği TÜRGEB programının tanıtımını yaptı. Genç M...

BÜYÜT

Türkiye genelinde 38 şubesiyle kapsamlı programlara imza atan Genç MÜSİAD bu yıl ikincisini düzenleyeceği TÜRGEB programının tanıtımını yaptı. Genç MÜSİAD’ın organize ettiği Türkiye Genç Ekonomi Başarı Ödülleri (TÜRGEB), Türk Genç Girişimcilerini, Genç Profesyonelleri, ekonomiye değer katan tüm gençleri ödüllendirerek, “Marifet İltifata Tabidir!” sözünden hareketle teşvik etmek ve başarılarına katkı sağlamak amaçlarını taşımaktadır.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Kocaeli Genç MÜSİAD Başkanı Osman Emre Doğan; “Kocaeli Genç Müsiad olarak ilimizdeki genç girişimcileri ve genç yetenekleri ülke çapında düzenlenen böylesi güzel bir programa teşvik etmek bizler için gurur verici bir durumdur. Üyemiz olsun ya da olmasın yarışma kategorilerine uygun kapsamdaki tüm genç arkadaşlarımızı başvuru yapmaya davet ediyoruz. Bizim Genç MÜSİAD olarak güzel bir sloganımız var. ‘Yüksek Ahlak, Yüksek Teknoloji’ bizler bu bağlamda çalışmalarımıza her geçen gün bir yenisini eklemeye gayret gösteriyoruz.

Türkiye genç ve dinamik nüfusu ile dünyanın parlayan yıldızı. Girişimci yönü ağır basan, akıllı, zeki Türkiye gençleri, sadece Türkiye'de değil dünyada da çok büyük başarılara imza atıyor. Dünyanın en iyi üniversitelerine de gitseniz, dünyanın en büyük şirketlerinin genel merkezlerindeki en üst katlara da çıksanız bir Türk gencini mutlaka görmeniz mümkün. Dünyanın geleceğine yön verecek olan Türkiye'nin parlak gençlerini keşfedip ödüllendirmek, hem bugüne kadar yaptıklarını hem de potansiyellerini ödüllendirerek iş yaşamlarında katalizör etkisi oluşturmak için Genç MÜSİAD, Türkiye Genç Ekonomi Başarı Ödülleri'ni düzenliyor” dedi.

 

TÜRGEB bu sene altı kategoride ödül dağıtacak:

MÜSİAD Özel Ödülü

Yılın Genç Girişimcisi

Yılın Genç Profesyonel Yöneticisi

Yılın Genç Sosyal Girişimcisi

Yılın Üniversite İş Topluluğu/Kulübü

Yılın Genç Mucidi

 

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için Genç MÜSİAD Kocaeli Şubesi:

Adres: KemalPaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Metropol İş Merkezi K:3 41000 İZMİT / KOCAELİ

Tel: +90 (262) 352 25 20

E-mail: kocaeli@musiad.org.tr

09 Şubat 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR