CHP İzmit, 40 bin kişilik Cumhuriyet Şöleni yapacak

İlçe binasının tadilattan çıkmasıyla birlikte dün bir basın toplantısını düzenleyen CHP İzmit İlçe Başkanı Selman Yıldırım, göreve geldiği günden bu y...

BÜYÜT

İlçe binasının tadilattan çıkmasıyla birlikte dün bir basın toplantısını düzenleyen CHP İzmit İlçe Başkanı Selman Yıldırım, göreve geldiği günden bu yana yaptıklarını ve yapacaklarını tek tek anlattı. Yıldırım, 40 bin kişilik Cumhuriyet şöleni düzenleyeceklerini duyurdu

Göreve geldiği günden bu yana yoğun bir tempoyla çalışan CHP İzmit İlçe Başkanı Selman Yıldırım, ilçe binasının tadilatından sonra dün kapsamlı bir basın toplantısı düzenledi. Şuna kadar yaptıklarını ve yapacaklarını farklı konu başlıklarıyla ele alan Yıldırım, CHP’de yeni dönemle birlikte yepyeni bir beyaz sayfa açacaklarını söyledi. Bu yeni sayfala hedeflerinin 2014’te yapılacak yerel seçimler olacağının altını çizen Yıldırım, yapılacak projeler konusunda da yapacakları toplantı üzerine yeni bir yo haritası belirleyeceklerini söyledi.
‘MAHALLE ÇALIŞMA
KOMİTELERİNİ KURACAĞIZ’
47 gündür bu göreve başladığını ve ilçe binasının uzun zamandan bu yana tadilatta olduğunu belirten Yıldırım, bu tadilatın çalışmalarına engel olmadığını her hafta düzenli olarak çalışmalarını yürüttüklerini belirtti. Bundan sonra her hafta rutin olarak CHP mahalle temsilcileriyle toplantı düzenleyeceklerini belirten Yıldırım, bu yöntemle çalışmalarını genişleteceklerini söyledi. Bu toplantılarını her Cuma yapacaklarını belirten Yıldırım, yıl sonuna doğru da mahalle çalışma komitelerini kuracaklarını söyledi.
MAHALLE VE KÖY
ÇALIŞMALARI DEVAM EDECEK
Mahalle temsilcilerinin yerine mahalle çalışma komitelerini kuracaklarını belirten ve yıl sonuna kadar 15 noktada CHP mahalle irtibat bürolarını kuracaklarını belirten Yıldırım, mahalle komitelerinde görev alacak olanları da seçimle belirleyeceklerini söyledi. Yıldırım, mahalle ve köylerde başlattıkları ziyaretlerini de devam edeceklerini ve bu çalışmalarda bulunmak üzere her hafta bir milletvekiliyle sürdüreceklerini söyledi.
‘PARTİLİLERE HESAP VERECEĞİZ’
Köy ziyaretler sırasında vatandaşların CHP’lilerin kendilerinden uzak kaldıklarını bu ziyaretleri istediklerini belirten Yıldırım, bu çalışmayı ihmal etmeyeceklerini ve köylülerin sorunlarını yerinde dinleyip çözüm üreteceklerini söyledi. Yıldırım, partinin danışma kurulu toplantısını da rutin haline getireceklerini ve yılsonuna doğru partililere göreve geldiğinden buyana yaptıklarının hesabını vereceğini söyledi.
CUMHURİYET ŞÖLENİNE
40 BİN KİŞİ KATILACAK
28 Eylül’de yapacakları bir organizasyonla İzmit’te bir ilk gerçekleştireceklerini belirten Yıldırım, bu organizasyonluğa da tüm odaların, STK’ların ve Okul Aile Birliğinin başkanları ve yöneticilerinin davetli olacağını söyledi. Bu organizasyonluğu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da davetli olacağını belirten Yıldırım, katılımın 2 bin kişi civarında olacağının altını çizdi. 28 Ekim’de Perşembe Pazarı’nda Cumhuriyet şöleni düzenleyeceklerini belirten Yıldırım, bu şölene de 40 bin kişinin katılmasını hedeflediklerini söyledi.

04 Temmuz 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR