Toltar: Dilovası’nın çehresini değiştiriyoruz

Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Toltar, çalışmalar hakkında Dilovası Belediyesi Elektrik Sorumlusu Abdullah Sarıboğa’dan bilgi aldı.   ÇALIŞMA...

BÜYÜT

Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Toltar, çalışmalar hakkında Dilovası Belediyesi Elektrik Sorumlusu Abdullah Sarıboğa’dan bilgi aldı.

 

ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Toltar, yapılan çalışmalarda vatandaşlara sıkıntı oluşturmadan devam edilmesi gerektiğini, yapılacak çalışmalar ve sorunların giderilmesi noktasında çalışmaları yürüten ekiplere talimat verdi.


ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Başkan Toltar yaptığı açıklamada, "İlçemizde büyük çalışmalar başlattık. Bu çalışmalar sayesinde Dilovası’nın çehresini değiştiriyoruz. Vatandaşlarımızın daha iyi şartlarda yaşamaları için imkânlarımızı sonuna kadar kullanıyoruz. Seçildiğimiz günden bu güne vatandaşlarımıza ne söz verdi isek, harfiyen yerine getirmeye çalışıyoruz. İlçemizin her mahallesinde çalışmalarımız var, Tavşancıl Mahallemizin de girişin de ağaçlandırma ve ışıklandırma çalışmaları devam ediyor" dedi.

09 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR