Vali Güzeloğlu, Dadaşların konuğuydu

Kocaeli Erzurumlular Derneği yönetimi, önceki gün ilimizdeki Erzurumlu bürokratları düzenlenen toplantıda bir araya getirdi. Kocaeli Erzurum Dernekle...

Kocaeli Erzurumlular Derneği yönetimi, önceki gün ilimizdeki Erzurumlu bürokratları düzenlenen toplantıda bir araya getirdi. Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu, Kocaeli Erzurumlular Vakfı ve Erzurum derneklerinin yönetimlerinin de destek verdiği buluşmaya Vali Hasan Basri Güzeloğlu da katıldı.

 

GENİŞ KATILIM VARDI

Toplantıya Güzeloğlu’nun yanı sıra, “Derince Kaymakamı Mesut Yıldırım, Vali yardımcıları Dursun Balaban ve Doç. Dr. Adnan Çimen, Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Özel Kalem Müdürü Erhan Dündar, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Vedat Tortumluoğlu, İl Milli Eğitim Şube Müdürü İmdat Akbaba, Kocaeli Erzurumlular Federasyonu (KEDFE) Başkanı Tekin Dursun, Kocaeli Erzurumlular Vakfı Başkanı Azmi Cihat Hatipoğlu, Kocaeli Erzurumlular Dernek Başkanı Avni Gözütok, Erzurum dernek başkanları katıldı.

 

BOL İKRAM VARDI

Konuklara Erzurum cağ kebabı ile kadayıf dolmasının ikram edildiği buluşmada konuşan Kocaeli Erzurumlular Derneği Başkanı Avni Gözütok, konuklara teşekkür etti. KEDFE Başkanı Tekin Dursun, Vakıf Başkanı Azmi Cihat Hatipoğlu ve Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü’nün selamlamasının ardından Güzeloğlu davetten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

VALİ’DEN ÇAĞRI!

Vali Güzeloğlu, “Kocaeli’deki derneklerimize önem veriyoruz. Erzurum, kültürüyle, değerleriyle, tarihiyle, sahip olduğu derinliğiyle gerçekten bir sevdadır. Bu buluşmalar birlik ve beraberliğimize hizmet edecektir. Çevrenizde ihtiyaç sahibi ve devletin himayesini bekleyenler var ise bunu hiç ihmal etmeyin. Devletimiz çok güçlü ve imkanlarımız her açıdan var. Ben inanıyorum ki, bu sofralarımız, bu birlikteliğimiz, bizi bir araya getiren bu bağ oldukça çok güzel günlere birlikte geleceğiz” şeklinde konuştu.

22 Ocak 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR