CHP’de adaylığa doymayanlar!

CHP’de milletvekilliği aday adaylık başvurusu yarın saat 18.00’de sona eriyor. Şimdiye kadar birçok kez aday adayı olan Sefa Sirmen, Hikmet Erenkaya,...

BÜYÜT

CHP’de milletvekilliği aday adaylık başvurusu yarın saat 18.00’de sona eriyor. Şimdiye kadar birçok kez aday adayı olan Sefa Sirmen, Hikmet Erenkaya, Hurşit Güneş, İzzet Çetin, Ferhan Şensoy, İsamettin Akkurt, Turan Dumlu ve Semra Başlak 12 Haziran’da yapılacak genel seçimler için bir kez aday adayı oldu.

BİRÇOK KEZ ADAY OLDULAR
CHP’de milletvekilliği aday adaylık başvurusu süresi yarın saat 18.00’de sora eriyor. Daha önceki genel seçimlerde birçok kez milletvekili aday adayı olan Sefa Sirmen, Hikmet Erenkaya, Hurşit Güneş, İzzet Çetin, Ferhan Şensoy, İsamettin Akkurt, Turan Dumlu ve Semra Başlak bir kez daha aday adayı oldu. Dün akşam itibarıyla Sefa Sirmen, Hikmet Erenkaya, Ferhan Şensoy, Av.Tuba Aydın, Semra Başlak, İsmet Kara ve Mahmut Akyol’un genel merkeze adaylık başvurusu yaptığı öğrenildi.

BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR
CHP’de Genel Başkan Yardımcıları Hurşit Güneş ve İzzet Çetin, Ercan Yamen, Ehlinaz Torun, Turan Dumlu, Tahsin Tarhan, Aysun Erenkaya ve Sevda Ataman’ın da bugün veya yarın genel merkeze giderek milletvekiliği aday adaylık başvurusu yapacağı belirtildi. İzzet Çetin’in Kocaeli’den mi, yoksa memleketi Bolu’dan mı milletvekili aday adayı olacağı henüz netlik kazanmadı. Bu arada yarın sona erecek olan başvuru öncesinde başka kişilerin de aday aday olabileceği belirtildi.

DAHA ÖNCE DE ADAY OLANLAR
Hurşit Güneş
İzzet Çetin
Hikmet Erenkaya
Sefa Sirmen
Ferhan Şensoy
İsamettin Akkurt
Turan Dumlu
Semra Başlak

İLK KEZ ADAY OLANLAR
Ercan Yamen
Tuba Aydın
Ehlinaz Torun
Mahmut Akyol
İsmet Kara
Tahsin Tarhan
Aysun Erenkaya
Hamiyet Göksu
Sevda Ataman

23 Mart 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR