“Kartepe çağ atlayacak”

      Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 30 Mart yerel seçimlerinin ardından Kartepe Belediye Başkanı seçilen Hüseyin Üzülmez’e hayırl...

BÜYÜT

 

 

 

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 30 Mart yerel seçimlerinin ardından Kartepe Belediye Başkanı seçilen Hüseyin Üzülmez’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Üzelmez ile makamında bir araya gelen Karaosmanoğlu, Kartepe Kent Merkezi Projesi’nin son durumu hakkında da bilgi aldı.

 

BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ

Ziyarette Kartepe Belediye Başkan yardımcıları Zafer Arat, Murat Sabri Çakır, Bali Holat, Mehmet Filiz ve Efkan Atmaca da hazır bulundu. Buluşmada konuşan Karaosmanoğlu, “Halkımızın teveccühü ile Kocaeli’de 13-0 yaptık. Şimdi bu güveni boşa çıkartmamak için hep birlikte Kartepe’yi Türkiye’nin cazibe merkezi haline getireceğiz” dedi.

 

MERKEZİ ANLATTI

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez de, Karaosmanoğlu’na ziyareti nedeniyle teşekkür ederek, “Kartepe için hazırladığımız projeleri şeffaf bir yönetim anlayışı ile birlikte gerçekleştireceğiz. Herkesin başkanı olacağız” dedi. Kent Merkezi Projesi hakkında da bilgiler veren Şehir ve Bölge Plancısı Bali Holat, gelinen süreci de tek tek anlattı. 378 hektarlık alanda hükümet konağı, belediye hizmet binası, toplu konut alanları, dini tesis alanları ve diğer donatılarla ilçeyi bir cazibe merkezi konumuna bürüyecek projenin ihale aşamasına geldiği kaydedildi.

 

18 Nisan 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR