Arapçeşme ve Dilsiskelesi yenilmiyor

Zirve ve küme düşme bölgesinde heyecan vardı. A Grubu’nda Arapçeşme, B Grubunda Diliskelisispor rakiplerini yenip, puan kaybetmeden liderliğini sürdür...

Zirve ve küme düşme bölgesinde heyecan vardı. A Grubu’nda Arapçeşme, B Grubunda Diliskelisispor rakiplerini yenip, puan kaybetmeden liderliğini sürdürdü

 

ARAPÇEŞMESPOR AFFETMİYOR

Kıran kırana geçen maçlarda gergin atmosferi hakemler, kulüp yöneticileri ve antrenörler önlerken olay çıkmadı. 4.Hafta maçları sonunda A Grubu’nda Gebze Beşköy Gençler Birliğispor, B Grubunda Bağçeşmespor haftayı bay olarak geçirdi. 1. Küme A Grubunda zirveyi ilgilendiren maçta Arapçeşmespor, kendi seyircisi önünde zorlanmasına rağmen güçlü rakibi Hisareynspor’u 1-0 yenip, üç maçta 9 puanla liderliğini korudu.  

 

ÇAMLITEPESPOR 2. SIRAYA OTURDU

A Grubu’nda şampiyonluk mücadelesi veren Çamlıtepespor, deplasmanda küme düşme bölgesinde bulunan Kocaeli Yenişehirspor’u 3-1 yenip, 9 puanla ikinci sıraya oturdu. Kıran kırana ve bol gollü geçen maçta Başiskele Belediyespor, rakibi Yuvam İzmitspor’u 5-4 yenip, 7 puanla dördüncü sırada yer aldı. Genç bir ekip centilmence mücadele eden Derince Birlikspor, deplasmanda Kartepe Suadiyespor karşısında üç puanı üç golle kazanıp, 6 puanla altıncı sıraya yükseldi. 4 Puanı bulunan iki ekip Çayırova Serhatspor ile Kocaeli Körfezspor’un  Şekerpınar’daki buluşmasında, ev sahibi ekip Çayırova Serhatspor, rakibini 2-0 yenip zirve yarışına ortak oldu.

 

DİLİSKELESİ KAÇIYOR, UZUNTARLA KOVALIYOR

1. Küme Futbol Ligi B Grubu’nda 4.hafta maçlarında ilginç sonuçlar alınır ve beş maçta 28 gol atılırken, taraftarlar futbol ve gol şovu izledi. Çayırtepe Gençlik dört maçta hiç puan alamayan tek takım olurken, ligin dibine demir attı. Şampiyonluk yarışında Diliskelisispor ve Uzuntarla Belediyespor arasında müthiş takibin son haftaya kadar sürmesi bekleniyor. B Grubu lideri Diliskelesispor deplasmanda Halıdere Belediyespor’u 5-2 yenip, 12 puanla liderliğini kurudu. Lideri takipçisi Uzuntarla Belediyespor önceki gün Gebze Metin Oktay’da küme düşme bölgesinde bulunan rakibi Gebze Tayfunspor’u 4-0 yenip, 12 puanla averajla ikinci sırada yer aldı.

 

BAHÇECİKSPOR ALTI GOL ATTI

Grupta haftanın en farklı skorunu son günde kadrosunu dört futbolcuyla güçlendiren ve şampiyonluk mücadelesi veren Bahçecikspor elde etti. Bahçecikspor Cephanelik’te rakibi  küme düşme bölgesinde yer alan Çayırtepe Gençlik takımını 6-0 yenip, dördüncü sıraya yükseldi. Küme düşme bölgesinde bulunan Üçtepespor deplasmanda rakibi Taşköprü Birlikspor karşısında zorlanmasına rağmen 3-2 kazanıp, üç puanla tanışmanın mutluluğunu yaşadı. Tehlikeli bölgede bulunan Çayırova Fatihspor önceki gün kendi seyircisi önünde Bekirderespor karşısında maçı 4-2 kazanıp, ligde üç puanla tanışan ekip olurken son sıradan kurtuldu.

 

KOCAELİ YENİŞEHİR: 1 ÇAMLITEPESPOR: 3

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEMLER:  Recep Kaval Fatih Yavuz ***,  Yasin Zeren ***

KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR:  Kadir **, Utku **, Yasin **, Gökhan **, Erbakan ** (Dk 66 Ayperen **, Hasan **, Utku Gürses ***, Talha ** (Dk 80 Emre **), Mehmet **, Umut ** (Dk 80 Yasin **),  Emre **

ÇAMLITEPESPOR: Ufuk ***. Deniz *** (Dk 84 Orçun **), Faruk ***, Ahmet ***, Murat *** (Dk 66 Nuh ****), Koray ***, Ali ***, Murat ***, Mustafa *** (Dk 72 Batuhan **), Sezgin ***, Gökhan ***

GOLLER: Sezgin Dk 24 ve 58,  Mustafa Dk 38, Utku Gürses Dk 62

 

ARAPÇEŞMESPOR: 1 HİSAREYNSPOR: 0

STAT: Gebze Metin Oktay

HAKEMLER: Gündeniz Gürtay ***Efrahim Yılmaz ***, Mesut Akçınar ***

ARAPÇEŞMESPOR: İlker ***, Egit ***, Yasin ***, Uğur ***, Yusuf ***, Mehmet ***, Müslüm ***, Serdar ***, Turgay *** (Dk 80 Gökhan **), Salih ** (Dk 46 Tuncay ***), Barış ** (Dk 71 Tanju **)

HİSAREYNSPOR: Harun ***, Sezai ** (Dk 50 Coşkun **), Ersin ***, Bayram ***, Osman ***, Alican **, Selçuk ***, Bilal **, Erman **, Gökhan (Dk 81 Suat ** (Dk 78 Barış *)

GOLLER: Mehmet Dk 61

KIRMIZI KART: Barış DK 90

 

YUVAM İZMİTSPOR: 4 BAŞİSKELE BLD: 5

STAT: Cephanelik

HAKEMLER:  Akın Büyüköztürk ***, Olgun Akman ***, İlayda Nihal Çetiner ***

YUVAM İZMİTSPOR: Turgut **, Muhammet **, Berk ***,  Cem **, Yiğit ***,  Hüseyin ** (Dk 80 Furkan **),  Görkem ***, Mert ***,  (Dk 64 Mnhammet Özgen **), Kemal ***, Emir ***,  Hüseyin Tabak **

BAŞİSKELE BLD: Kayıhan ***, Yusuf **, Batıhan ***, Kerim **,  Şükrücan ***,  Samet ***, yunus **,  Erkam ****, Ahmet *** (Dk 80 Uğur **) Orkun *** (Dk 86 Soner **), Emre ** (Dk 78 Emre Keskin **

GOLLER: Erkam Dk 5, 12 ve 72, Kemal Dk 26 ve 43,  Orkun Dk 37,  Emir Dk 58, Ahmet Dk 79, Muhammet Özgen Dk 83

 

KARTEPE SUADİYESPOR: 0 DERİNCE BİRLİKSPOR: 3

STAT: Suadiye Sinan Sipahi

HAKEMLER: Zafer Pesen ***, Aykut Soy ***, Emre Şehirli ***

KARTEPE SUADİYESPOR: Ertuğrul **, Ali **, Mustafa ** (Dk 65 Kerem **), Aytaç **, Selman **, Ahmet Ertuğrul **, Aykut **, Önder **, Ali Sak **, Şahin **, Mehmet Mustafa **

DERİNCE BİRLİKSPOR: Muharrem ***, Ömer Şafak ***, Alican *, Oğuzhan ***, kerem ***, Ali ***, Fatih ****, Göktuğ ****, Erdem *** (Dk 75 Burak **), Adem ** (Dk 64 Ahmet **), Uğurcan ***

GOLLER: Uğurcan Dk 23,  Fatih Dk 71 ve 90+1

KIRMIZI KART: Alican Dk 76

 

ÇAYIROVA SERHATSPOR: 2 KOCAELİ KÖRFEZSPOR: 0

STAT: Şekerpınar

HAKEMLER: Enes Kanpara ***, Bahadır Yıldırım ***, Burak Celep ***

ÇAYIROVA SERHATSPOR: Muhammet ***, Hasan ***, Erhan ***,  Yüksel ***, Sadettin ***, Celil *** (Dk 81 Kubilay **),  Şafak ***, İbrahim ***, Okan *** (Dk 72 Yavuz **), Şaban ***, Halil ***, Garip ***

KOCAELİ KÖRFEZSPOR Emre **, Emre Uzier **, Kemal **, Kazım **, Mirsat ***,  Onur Budak **, Emir ** (Dk 58 Berkant **),  Furkan **, Cem ***, Enver **,  Onur Kahraman ** (Dk 75 Akın **)

GOLLER: Şaban Dk 37, Halil Dk 69

 

HALIDERE BLD: 2 DİLİSKELESİSPOR: 5

STAT: Değirmendere

HAKEMLER: Samet Malkoçoğlu ***, İrfan Ağin ***, Coşkun Topçu ***

HALIDERE BLD:  Ergül **, Oben **, Fatih ***,  İbrahim ** (Dk 78 İbrahim Koç **),  Rıza **, Gökmen ***,  Öner **, Nazmi **, Murat ** (DK 65 Ömer Deniz **),  Emrah ** (Dk 80  Muharrem **)

DİLİSKELESİSPOR: Uğur ***, Levent ***, Hüseyin ***, Ertan ***, Mehmet ***, Köksal ***, Yusuf *** (Dk 73 Ömer **), Ali ***, Yiğit *** (Dk 81 Alim **), Fatih **** (Dk 81 Yavuz ***), Çetin ***

GOLLER: Fatih Dk 5, 21 ve 67 Fatih, Yiğit Dk 54,Murat Dk 35, Emrah Dk 66, Çetin Dk 81

 

TAŞKÖPRÜ BİRLİKSPOR. 2 ÜÇTEPESPOR: 3

STAT: Körfez Esentepe

HAKEMLER: Selim Akman ***, Sinan Kılıç ***, Mehmet Ali Vardar ***

TAŞKÖPRÜ BİRLİKSPOR. Hakan ***, Yunus Emre ***, Lütfü ** (Dk 40 Yunus Emre Akar **), Melih ***, Emrah ** (Dk 46 Soner **), Emre ***, Çağatay *, Süleyman *** (Dk 70 Samet **), Oğuzhan ***, Murat ***, Yasin ***

ÜÇTEPESPOR: Batuhan ***, Sinan ***, Gökhan ***, Erol ***, Semih ***, Burak *** (Dk 85 Murat **), Atakan ** (Dk 62 Uğur **), Osman ****, Oğumcan ***, Güneş ****, Eren ** (Dk 61 Muhammet **)

GOLLER Süleyman Dk 33, Osman Dk 61 ve 72, Yasin Dk 65, Güneş Dk 86

KIRMIZI KART:  Çağatay Dk 89

 

ÇAYIRTEPE GENÇLİK:0 BAHÇECİKSPOR: 6

STAT: Cephanelik

HAKEMLER: Olgun Akman ***, Akın Büyüköztürk ***, İlayda Nihal Çetiner ***

ÇAYIRTEPE GENÇLİK: Metin **, Muhammet İçöz **, Muhammet Şenoğlu **, Muhammet İnce **,  Hakkı **, Mehmet **, Hayrettin **, Abdurrahman **, Ömer ** (Dk 46 Yavuz **),  Enes **, Emir **, Yunus Emre ** (Dk 69 İbrahim **)

BAHÇECİKSPOR: Ozan ***, Fatih ***, Hakan ***, Yasin ** (Dk 75 Osman ***), Mutlu ***, Kadir ** (Dk 75 Recep ***), Burak *** (Dk 61 Enes Bayram ***), Mücahit ***, Emir ****, Abdurrahman ***, Yalçın ***

GOLLER: Emir Dk 14, 41, 77 ve 86, Yalçın Dk 26, Mücahit Dk 55

 

GEBZE TAYFUNSPOR: 0 UZUNTARLA BLD: 4

STAT: Gebze Metin Oktay

HAKEMLER: Kazım Çifçioğlu ***, Efrahium Yılmaz ***Mesut Akçınar ***

GEBZE TAYFUNSPOR:  Tolga **, Muhammet **, Mert ** (Dk 55 Yunus **), Volkan **, Hakan **, Berk ** (Dk 46 Gökhan **), Mehmet ** (Dk 64 Şerifcan **), Olgun **, Önder **, Hasan **, Ender **

UZUNTARLA BLD: Metin ***, Serkan ***, Recep ***, Mesut ***, EEmrah *** (Dk 59 Akın ***),  Ferhat ***, Mesut ***,  Tolga *** (Dk 82 Halim **), Buğra ***, Muhammet ***, Hakan ****, Furkan ***

GOLLER Hakan Dk 21 ve 68, Muhammet Dk 37, Furkan Dk 80

 

1.AMATÖR KÜME A GRUBU 4.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            O         G         B          M          A        Y          P         

1-Arapçeşmespor                   3          3          0          0          10        0          9

2-Çamlıtepespor                     4          3          0          1          8          7          9

3-Hisareynspor                       4          2          1          1          10        5          7

4-Başiskele BLD                    3          2          1          0          9          5          7

5-Çayırova Serhatspor           4          2          1          1          7          6          7

6-Derince Birlikspor               3          2          0          1          6          5          6

7-Kartepe Suadiyespor          4          2          0          1          8          8          6

8-Kocaeli Körfezspor             4          1          1          2          3          5          4         

9-Gebze Beşköy GB              3          1          0          2          1          5          3

10-Yuvam İzmitspor              4          0          0          4          6          10        0

11-Kocaeli Yenişehir              4          0          0          4          1          13        0

 

TOPLU SONUÇLAR 4.HAFTA

Gebze Beşköy GB (BAY)

Kocaeli Yenişehir-Çamlıtepe:            1-3

Arapçeşmespor-Hisareynspor:           1-0

Yuvam İzmitspor-Başiskele BLD:    4-5

Kartepe Suadiye-Derince Birlik:       0-3

Çayırova Serhat-Kocaeli Körfez:      2-0

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 5.HAFTA

Yuvam İzmitspor (BAY)

Hisareynspor-Gebze Beşköy GB

Çamlıtepespor-Arapçeşmespor

Kocaeli Körfezspor-Kocaeli Yenişehirspor

Derince Birlikspor-Çayırova Serhatspor

Başiskele BLD-Kartepe Suadiyespor

 

1.AMATÖR KÜME B GRUBU 4.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                           O          G         B          M         A        Y         P

1-Diliskelesispor                     4          4          0          0         16        6          12

2-Uzuntarla BLD                    4          4          0          0          11        1          12

3-Bağçeşmespor                   3          2          1          0          8          4          7

4-Bahçecikspor                     3          2          0          2          9          3          6

5-Halıdere BLD                     3          1          1          1          6          7          4

6-Taşköprü Birlikspor             4          1          1          2          4          6          4

7-Bekirderespor                     4          1          1          2          4          7          4

8-Üçtepespor                        3          1          0          2          4          6          3

9-Çayırova Fatihspor             4          1          0          3          8          12        3

10-Gebze Tayfunspor            4          1          0          3          6          12        3

11-Çayırtepe Gençlik             4          0          0          4          2          14        0

 

TOPLU SONUÇLAR 4:HAFTA

Bağçeşmespor (BAY)

Çayırova Fatihspor-Bekirderespor:    4-2

Halıdere BLD-Diliskelesispor:          2-5

Taşköprü Birlikspor-Üçtepespor:       2-3

Çayırtepe Gençlik-Bahçecikspor:      0-6

Gebze Tayfunspor-Uzuntarla BLD:  0-4

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 5.HAFTA

Taşköprü Birlikspor (BAY)

Diliskelesispor-Bağçeşmespor

Bekirderespor-Halıdere BLD.

Uzuntarla BLD-Çayırova Fatih

Bahçecikspor-Gebze Tayfun

Üçtepespor-Çayırtepe Gençlik

 

1.AMATÖR KÜME C GRUBU 4.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                          O         G         B          M          A        Y           P

1-Karamürselspor                 4          4          0          0          13        2          12       

2-Gölcük Asarköyspor           4          3          0          1          10        6          9

3-Kullarspor                          4          2          1          1          12        5          7

4-İzmit Yenimahalle              4          2          0          2          13        7          6

5-Derince Sedaş Tekspor      3          2          0          1          4          3          6

6-Körfez Esenspor                4          1          2          1          4          5          5

7-İzmit Kireçocaklarıspor      3          1          1          1          5          5          4

8-Darıca Kale Bayramoğlu    3          1          0          2          2          4          3

9-Çay Şekerpınar GB           4          1          0          3          5          17        3

10-Gebze Kirazpınar            3          0          2          1          2          7          2

11-Yenidoğan Serdarspor      4          0          0          4          4          13        0         

 

TOPLU SONUÇLAR 4.HAFTA

İzmit Kireçocaklarıspor (BAY)

Kullarspor-Yenidoğan Serdar:           3-0

Gebze Kirazpınar-Körfez Esen:         1-1

İ.Yenimahalle- D.K.Bayramoğlu:      0-2

Karamürsel-Derince Sedaş Tek:        2-1

Gölcük Asarköy-Ç.Şekerpınar GB:   3-1

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 5.HAFTA

İzmit Yenimahalle (BAY)

Körfez Esenspor-İzmit Kireçocakları

Yenidoğan Serdarspor-Gebze Kirazpınar

Çay Şekerpınar GB-Kullarspor

Derince Sedaş Tek-Gölcük Asarköy

Darıca Kale Bayramoğlu-Karamürsel

18 Ekim 2016 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR