Kandıra Meclisi, beş gündemle toplandı yedi gündemle tamamlandı

Belediye Başkanı Ünal Köken’in ilçe dışında olması, birinci başkan vekilinin de umrede olması sebebiyle ikinci başkan vekili Gökalp Çobanoğlu tarafın...

BÜYÜT

Belediye Başkanı Ünal Köken’in ilçe dışında olması, birinci başkan vekilinin de umrede olması sebebiyle ikinci başkan vekili Gökalp Çobanoğlu tarafından yönetilen mecliste konuların tamamına yakını oy biriliği ile geçti.

 

Ocak ayı meclisinde plan ve bütçe komisyonuna havale edilen zabıta personeli fazla çalışma ücretleri ile türlü işler komisyonuna havale edilen Amir Ateş ve Atilla Çetin’e cadde, sokak, park ve meydanlara isimlerinin verilmesi komisyonlardan geldiği şekilde oy birliği ile kabul edildi.

 

Emlak ve İstimlâk Müdürlüğü’nün gündemin üçüncü ve beşinci maddeleri ile İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün dördüncü ve altıncı maddeleri ve Denetim Komisyonunun gündeme dâhil edilen Denetim Komisyonunda hesap uzmanı çalıştırılması ile ilgili konular komisyonlara havale edildi.

03 Şubat 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR