Levent Gültekin, Kocaeli’ye geliyor

Aralık ayında kendisine kiralanan ve 6 Ocak’ta basında çıkan konferans duyuruları sonrasında, birbiri ile çelişkili yazılı ve sözlü gerekçelerle, 7 O...

Aralık ayında kendisine kiralanan ve 6 Ocak’ta basında çıkan konferans duyuruları sonrasında, birbiri ile çelişkili yazılı ve sözlü gerekçelerle, 7 Ocakta İzmit Kaymakamlığı’nın aldığı anlık bir kararla salon sözleşmesi iptal edilen Gazeteci Yazar Levent Gültekin yeni bir salonda okuyucu ve dinleyiciler ile buluşacak.

Çalışan Gazeteciler Günü’ne az bir zaman kala ulusal ve yerel medyada ciddi yankı bulan salon iptaline rağmen, Gazeteci Yazar Levent Gültekin, 17 Ocak 2016 tarihinde Saat 15.00’da “Bir Türkiye Özeleştirisi Vardiya Usulü Demokratlık” başlıklı konferansını vermek üzere Alternaif Tiyatro Salonunda okurları ve dinleyicileri ile buluşacak.

Konferans bitiminin hemen ardından “Şatafatlı Mağlubiyet” isimli kitabını imzalayacak olan Levent Gültekin, okuyucuları ile söyleşi yapma fırsatı bulacak. Okuyucular, Levent Gültekin’in “Şatafatlı Mağlubiyet” kitabını Belsa Plaza’da bulunan Fırat Kitabevi’nden temin edebilecekleri gibi salondan da temin edebilecekler.

Avukat Şeref Gönenli’nin yöneticisi olduğu Alternatif Fikir 3.0 tarafından organize edilen konferans programına tüm Kocaeli ve çevre illerinden vatandaşlarımız ücretsiz katılabilecekler.

 

KONFERANS SALONU:

İnönü Caddesi, 50 Yıl İlköğretim Okulu karşısı

İzmit Verem Savaş Dispanseri yanında Alternaif Tiyatro Salonu

 

LEVENT GÜLTEKİN KİMDİR?

Levent Gültekin kimdir? 1972 yılında Ardahan’da doğan Levent Gültekin, ilk, orta ve lise öğrenimini Ardahan’da gördü. Üniversite eğitimi Eskişehir Kamu Yönetimi bölümünde, yüksek lisans eğitimini ise Selçuk Uluslararası ilişkiler bölümünde tamamladı.

Diken.com.tr'de köşe yazarlığı yapan Levent Gültekin, gazeteciliğe 1994 yılında Yeni Şafak Gazetesi’nde başladı. 1995’de Yeni Şafak gazetesinin reklam müdürü oldu. 2000 yılında Yeni Şafak'tan ayrılan Gültekin, Gerçek Hayat adlı bir dergi kurdu. 5 yıl boyunca Gerçek Hayat derginin hem yayın yönetmenliğini hem de sahipliğini yürüttü.

2007 yılında Star Medya grubunda İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Olarak işe başladı. 2009’da Star Gazetesinden istifa edip dil eğitimi için Londra’ya gitti. 2010 yılında Londra'dan döndükten sonra, medya grup başkanı olarak Cine5’te çalışmaya başladı. 2010’un ortalarına doğru Cine5’teki görevinden ayrıldı.

İnternethaber.com ve Gazeteciler.com sitelerinde uzun yıllar yazarlık yapan Levent Gültekin, 2015 yılında kendi isteğiyle bu gruptan ayrılarak Diken'de yazmaya başladı.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR