Kandıralılar’a kamulaştırma parasıyla yatırım yapın çağrısı

Kandıralılar Derneği’nin organize ettiği yemekli toplantıda İSU ile özel bir banka yetkilileri Kandıralılara, baraj kamulaştırmalarından gelen parayla...

BÜYÜT

Kandıralılar Derneği’nin organize ettiği yemekli toplantıda İSU ile özel bir banka yetkilileri Kandıralılara, baraj kamulaştırmalarından gelen parayla yatırım yapmalarını tavsiye etti.

Kocaeli Kandıralılar Derneği’nin mart ayı yemekli toplantısı önceki gün Otel Asya’da gerçekleşti. Toplantıda Kandıra Namazgah Barajı gündem oldu. Toplantıda konuşma yapan Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. İzmit Şube Müdürü Cihat Kaymas ile İSU Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Halil İbrahim Kahraman, ağız birliği etmişcesine Kandıralılara baraj kamulaştırmasından ele edecekleri gelirle yatırım yapmasını tavsiye etti.

BARAJ KAMULAŞTIRMALARI
Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Erdoğan Alkan, Kandıra Namazgah Barajı kamulaştırma çalışmalarında sona gelindiğini belirterek, “Kandıralı’nın cebine ciddi bir miktarda ve sıcak para girecek. Yatırım uzmanı hemşehrimiz yatırım araçları ile ilgili bilgi verecek” dedi. Kahraman ise “İSU’nun Kandıra yatırımları devam ediyor. Kandıralılar baraj kamulaştırmalarından alacakları parayı doğru ve verimli bir şekilde değerlendirmeli. Barajla Kandıra’nın 50 yıllık temiz su ihtiyacı karşılanırken, aldıkları sıcak para ile yapacakları yatırımlarla da geleceklerini kurtarmalıdır” diye konuştu.

BANKA TANITIMI
Borsa ve sermaye piyasası enstrümanlarıyla ilgili bilgi veren Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. İzmit Şube Müdürü Cihat Kaymas, Müdür Yardımcısı Caner Temel ve Kıdemli Yatırım Uzmanı Serpil Eröz ile birlikte yaptığı sunumunda bankasını tanıtarak, “Bireysel ve kurumsal yatırımcıların ihtiyaçlarına yönelik profesyonel çözümler ve kişisel beklenti ve risk tercihlerine uygun portföy oluşturulmaktadır. Bunun için Kandıralı hemşehrilerim baraj kamulaştırmasından elde edecekleri paralarla mutlaka gelecekleri için yatırım yapmalıdır” dedi.

TEŞEKKÜR PLAKETLERİ
Konferans öncesinde KOÜ Kandıra MYO Müdürü Prof. Dr. Yusuf Bayraktutan, Başiskele PTT Müdürü İbrahim Turan’a, Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkan Yardımcısı Turan Sarı, www.kandiralilar.com Genel Koordinatörü Murat Yıldırım’a, İSU Yönetim Kurulu üyesi Dr. Halil İbrahim Kahraman, SCA Packagıng Ambalaj Sanayi AŞ Bakım Lojistik Müdürü Elektrik Mühendisi Ali Gezer'e, derneğin teşekkür plaketini takdim etti. Toplantı, Alkan’ın Cihat Kaymas’a teşekkür plaketi takdim etmesi ile sona erdi.

24 Mart 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR