Ellibeş: Kentsel dönüşümü en iyi şekilde yerine getireceğiz

Gölcük Kent Konseyi Bayanlar Meclisi’nin her ay düzenlediği toplantıda Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş kadınlarla bir araya geldi. Toplantıya...

Gölcük Kent Konseyi Bayanlar Meclisi’nin her ay düzenlediği toplantıda Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş kadınlarla bir araya geldi. Toplantıya Ellibeş yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, Gölcük Kent Konseyi Bayanlar Meclisi Başkanı Nurten Turnalı ve STK temsilcisi bayanlar katıldı. Başkan Ellibeş, toplantıya katılan kadınların yönelttiği sorulara cevap vererek, üyeleri aydınlatmaya devam etti.

 

“ÖRNEK BİR ALT YAPI OLUŞTURDUK”

Mehmet Ellibeş, “Bizim Kent Konseyi yapılanmasıyla ilgili samimi irademizi herkes biliyor. Geldiğimiz ilk günden itibaren Kent Konseyi yapılanmasında Türkiye’de örnek bir alt yapıyı oluşturduk. Kent Konseyi’nin altlıklarından da Gençlik Meclisi, Yaşlılar Meclisi, Bayanlar Meclisi gibi birtakım meclisler meydana geldi. Bu meclislerden de en aktif çalışanı Bayanlar Meclisimiz. Bu oluşumu gönülden destekliyorum” şeklide konuştu.

 

“BEKLENTİ YÖNÜNDE ANKET”

Sözlerini sürdüren Başkan Ellibeş, “Depremden sonra yapılanma sürecinin son çatısını örteceğimiz kentsel dönüşüm alanında büyük adımlar attık. Üç bölgede yapılacak olan kentsel dönüşümle ilgili Bakanlık vatandaşların beklentisi yönünde anket yapacak. Sanayi alanındaki arsa sahipleri ile görüşmelere devam ediyor. Sizlerden ricamız desteklerinizi esirgememeniz. 3 bölgedeki kentsel dönüşümü halkımızdan aldığımız destekle, Bakanlığımızla birlikte sorumluluk bilincinde olan bir yönetim olarak en iyi şekilde yerine getireceğiz” dedi. 

10 Şubat 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR