Seymen Koleji öğrencilerinin Junıor Toefl başarısı

Dünyanın öncü test değerlendirme kuruluşu Educational Testing Service (ETS) ‘in 11-16 yaş grubuna yönelik olarak hazırladığı JUNIOR TOEFL sınavlarınd...

BÜYÜT

Dünyanın öncü test değerlendirme kuruluşu Educational Testing Service (ETS) ‘in 11-16 yaş grubuna yönelik olarak hazırladığı JUNIOR TOEFL sınavlarında Kocaeli sınav merkezi olan Seymen Koleji, öğrencilerinin başarısıyla yabancı dil eğitimindeki önderliğini bir kez daha kanıtladı.

İngilizce seviyesini uluslararası geçerliliği olan bir sınavla belgeleyen öğrenciler düzenlenen sertifika töreninde başarı belgelerini aldı.

Yabancı Diller Bölüm Başkanı Engin Yılgın “Öğrencilerimiz aldıkları başarılı skor raporlarıyla bizleri ve ailelerini gururlandırdı, tüm öğrencilerimizi kutlar başarılarının devamını dileriz” dedi.

Sınav Koleji'nde öğrendikleri İngilizce seviyesini uluslararası geçerliliği olan bir sınavla belgeleyen öğrencilerimiz sertifika töreninde başarı belgelerini aldı.

29 Eylül 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR