Karaosmanoğlu: Muhalefetin her türlü önerisine açığız

Demokratik Sol Parti (DSP) Kocaeli İl Başkanı Hayati Özzeren ve yeni yönetimi Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na ziyarette bulundu....

Demokratik Sol Parti (DSP) Kocaeli İl Başkanı Hayati Özzeren ve yeni yönetimi Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na ziyarette bulundu. Ziyarette konuşan Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli’yi hep birlikte yönetmek istediklerini ve gelecek her türlü katkıya açık olduklarını vurguladı.

 

‘SEÇİMLER DEMOKRATİK ŞEKİLDE YAPILIYOR’

İbrahim Karaosmanoğlu,  “Cumhuriyeti bizlere emanet edenleri rahmetle anmalıyız. Canlarını ve kanlarını vererek kurdular bu ülkeyi. Onların sayesinde demokratik bir şekilde seçimler yapılıyor. Ülkemiz her geçen gün gelişiyor ve bunun için ülkemizi kuranları ne kadar hayırla ansak azdır” dedi.

 

‘MUHALEFETİN ÖNERİLERİNE AÇIĞIM’

Siyasi partilerin, demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından biri olduğunu belirten Karaosmanoğlu, “Kentin yöneticileri olarak siyasi görüşlerimiz farklı da olsa kentimizin gelişmesi, güzelleşmesi için birlikte hareket etmeliyiz. Bu anlamda muhalefetten gelecek her türlü görüş ve öneriye açığım ve bundan büyük mutluluk duyarım” şeklinde konuştu.

 

‘BU KENT HEPİMİZİN’

DSP Kocaeli İl Başkanı Hayati Özzeren ise “Gördüğümüz aksaklıkları sizlere bildirerek kentimize katkı sağlamak istiyoruz. Kentimizin gelişmesine bizler de katkı sunmaktan büyük mutluluk duyarız. Bu kent hepimizin” ifadelerini kulandı.

24 Ekim 2014 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR