Işık atölyeleri Bilim Merkezi’nde

Kocaeli Bilim Merkezi hafta sonları öğrencilere yönelik atölye çalışmalarına devam ediyor. Cumartesi günü ilkokul öğrencilerine farklı atölye etkinliğ...

Kocaeli Bilim Merkezi hafta sonları öğrencilere yönelik atölye çalışmalarına devam ediyor. Cumartesi günü ilkokul öğrencilerine farklı atölye etkinliği düzenlenirken pazar günü ise hem ilkokul hem de ortaokul öğrencilerine yönelik çalışma yapılıyor. Atölye çalışmalarına katılmak için 0 262 325 75 59 No’lu telefondan randevu alınması gerekiyor.

 

FLİP-FLOP IŞIK ATÖLYESİ

Pazar günü ortaokul öğrencilerine yönelik düzenlenen Flip-Flop Işık Atölyesi’nde elektronik devre elemanları ile devre kurulacak ve sırayla yanan ışık devresi yapılacak. Toplam 20 öğrencinin katılacağı atölyeler 14.00-15.00 ve 15.30-16.30 saatleri arasında iki oturum şeklinde gerçekleşecek.

 

ÇİM ADAM ATÖLYESİ

İlkokul öğrencileri için düzenlenen Çim Adam atölyesinde ise toprak, tohum, pet şişe kullanılarak çimlenme konusu işlenecek ve çim adam yapılacak. İki oturum halinde gerçekleşecek olan atölye çalışmaları 14.00-15.00 ve 15.30-16.30 saatleri arasında yapılacak. Çim Adam atölyesi yoğun katılımdan dolayı önümüzdeki haftalarda da devam edecek.

 

FARKLI ATÖLYE ÇALIŞMALARI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Müzeler Müdürlüğü’ne bağlı çalışmalarını yürüten Kocaeli Bilim Merkezi önümüzdeki haftalarda farklı atölye çalışmaları yapacak.

04 Kasım 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR