DOKTORLARA YÖNELİK SALDIRILARI KINADI

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Tabip Odası Başkanı Dr. Kemal Keşmer ile yöneticileri kabul etti. Başkan Karaosmano...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Tabip Odası Başkanı Dr. Kemal Keşmer ile yöneticileri kabul etti. Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli’nde sağlık çalışanlarının yanında olduklarını söyledi, doktorlara yönelik saldırıları kınadı.

TABİP ODASINDAN ZİYARET
Kocaeli Tabip Odası Başkanı Dr. Kemal Keşmer ile yönetim kurulu üyeleri, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Keşmer ile yönetimine çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli Tabip Odası’nın sağlık politikalarının geliştirilmesinde fikir ve önerileriyle katkı sunacağına inandığını dile getirdi.

SAĞLIKTA GÜZEL İŞLER YAPILDI
Doktorlara ve sağlık çalışanlarına yönelik yaşanan şiddet olaylarını kınadığını dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Sağlık çalışanları ve sağlık sektörüne yönelik güzel çalışmalar yapacağınıza inanıyorum. Sağlık alanında son yıllarda Türkiye’de ve Kocaeli’nde çok güzel gelişmeler yaşandı. Kocaeli ve kent halkına yönelik tüm güzel çalışmalarınızda destek olmaya hazırız’’ dedi.

14 Mayıs 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR