Daştan, Çayırova’dan aday

9 Ekimde yapılacak AKP Çayırova İlçe Kadın Kolları kongresi öncesinde İlçe Başkanı Nazmi Özmen'i ziyaret eden Sema Daştan yapılacak kongrede başkan ad...

BÜYÜT

9 Ekimde yapılacak AKP Çayırova İlçe Kadın Kolları kongresi öncesinde İlçe Başkanı Nazmi Özmen'i ziyaret eden Sema Daştan yapılacak kongrede başkan adayı olacağını belirtti.

Çayırova'da başarılı çalışmaları ile kadın kollarında aktif bir grafik çizen Sema Daştan 9 Ekim’de yapılacak ilçe kongresinde Kadın Kolları Başkan Adayı olduğunu resmen açıkladı. AKP Çayırova Kadın Kollarının seçim sürecinde gösterdiği başarılı çalışmalarda büyük pay sahibi olan Sema Daştan, “Bundan böyle parti içinde daha aktif ve daha başarılı programlarla partime hizmet vereceğim” dedi.
 
PARTİ PAŞARISI
Daştan, “Partili arkadaşlarımın beni bu çalışma içinde daha aktif olmam için laik gördükleri bu görevde, amacım ilçemin kalkınması, partimin başarısı olacaktır. Bu faaliyetlerim ve çalışmalarım karşılığında şahsım için hiçbir beklenti içinde olmayacağım, partim bu süreçte bana laik göreceği her göreve hazır olduğumu da belirtmek istiyorum” dedi.

26 Eylül 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR