Kadın Girişimciler’den herkese Sağlık muayenesi

Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu , Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi işbirliği ile Bölgemizde sosyal güvencesi olsun veya olmasın herkesin ücretsiz sa...

BÜYÜT

Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu , Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi işbirliği ile Bölgemizde sosyal güvencesi olsun veya olmasın herkesin ücretsiz sağlık muayenesi olması konusunda anlaşma yapıldı.

Anadolu Vakfı Proje Müdürü Toygun Şenüçler, Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Penbe Arslan,Yönetim Kurulu üyeleri Yıldız Durul ve Nazan Topdemir Bülbül ve Kocaeli Sanayi Odası (KSO)Genel Sekreter yardımcısı Elif Bilgisu’nun katıldığı KSO’daki görüşmede sağlık muayenelerinin yapımı ve tedavisi yönünde görüş birliğine varıldı. Anadolu Vakfı Proje Müdürü Toygun Şenüçler, sağlık muayenelerinde hastalardan yeşil kartlı ve sosyal güvencesi olmayan tüm hastaların muayene, tetkik, ameliyat ve gerekirse kemoterapi masraflarının Anadolu Vakfı tarafından karşılanacağını söyledi. Hergün , sağlık muayenesi için başvuru yapılan kişilerden sırayla 25 kişiye bakabileceklerini belirten Anadolu Vakfı Proje Müdürü Şenüçler,Bu kontrollerin de başta kanser teşhislerinin çok önemli olduğunu ve erken teşhisin tedaviyi kolaylaştırdığını vurguladı.

Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Arslan’da yapılan toplantı sonrası yaptığı açıklamada , kendilerinin de sosyal sorumluluk çerçevesi içinde bu sağlık muayenelerinin yapılabilmesi için girişimlerini hemen başlatacaklarını belirterek, öncelikle mahalle muhtarları ile işbirliği içersinde olmaya hedeflediklerini söyledi.

14 Temmuz 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR