Kandıra Belediyesi Tamir ve Bakım Atölyesi, fabrika gibi çalışıyor

Kandıra Belediye atölyesi, kendi araçlarının tamir ve bakımları ile idari binalarda kullanılan mobilyaları kendi atölyesinde üretmeye devam ederken b...

BÜYÜT

Kandıra Belediye atölyesi, kendi araçlarının tamir ve bakımları ile idari binalarda kullanılan mobilyaları kendi atölyesinde üretmeye devam ederken bir yandan da özellikle köyden mahalleye dönüşen mahallelerin yoğun bir şekilde talep ettiği durak imalatına başladı.

Kandıra Belediyesi ekipleri olumsuz hava şartlarında boş durmayarak atölyede yapımına başladıkları durakların boyama işlemlerini de yaparak imalatlarını tamamladı. Atölye sorumlusunun verdiği bilgilere göre verilen siparişlerin bir kısmının tamamlanarak montaja hazır hale geldiği ifade edildi.

Öz kaynaklarını ve gelirlerini en iyi şekilde kullanarak daha fazla hizmet yapmayı hedeflediklerini belirten Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken;  “Vatandaşlarımızın görüş ve önerileri ile istek ve taleplerini belirlemek üzere arkadaşlarımızla birlikte her hafta farklı mahallere (köylere) gidiyoruz, mahalleli hemşerilerimizle toplantılar yapıyoruz. Yapılan bu istişare toplantısında çıkan ihtiyaçların aciliyetine göre de imkânlarımızı seferber ediyoruz. Özellikle bölgemizde yoğun bir şekilde taşımalı sistemle eğitim yapılıyor. Öğrencilerimizin servis beklerken karda yağmurda zor durumda oldukları yerlerde ki ihtiyaçları öncelikle gidereceğiz. Vatandaşlarımızın taleplerini hızlı bir şekilde değerlendirip tamamlamaya çalışıyoruz” dedi.

12 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR