Doğan: Herkesin başkanıyım

Ziyarette  DSP İzmit İlçe Başkanı Hülya Yıldırım, ilçe yönetim kurulu üyeleri Yılmaz Karanlık, Rasim Kara, Gülden Aynaz, Güldane Abay, Ayten Gürpınar...

BÜYÜT

Ziyarette  DSP İzmit İlçe Başkanı Hülya Yıldırım, ilçe yönetim kurulu üyeleri Yılmaz Karanlık, Rasim Kara, Gülden Aynaz, Güldane Abay, Ayten Gürpınar ve Adalet Vural yer aldı.

 

DOĞAN GÜZEL İŞLER YAPTI

DSP İzmit İlçe Başkanı Hülya Yıldırım, Doğan bugüne kadar ki görev süresince partisinin belediye başkanı olarak değil, İzmit'in Belediye Başkanı olarak davranmasını bildiğini belirterek “Bütün siyasi partilere aynı şekilde davranmaktadır. Çalışmalarında doğru olan ne ise onu yaptığın, o doğrultuda hareket ettiğine inanıyoruz. Kendisinin bu yaklaşımını takdirle karşılıyoruz” dedi.

İzmit için güzel şeyler yapıldığını belirten Yıldırım, eksiklikler olduğu zaman da muhalefet olarak görevlerini yapıp yapıcı bir şekilde eksikleri dile getirdiklerini ve Başkan Doğan tarafından da bu ifadelerinin olumlu karşılandığını belirtti.

 

MUHALEFET ŞART

Ziyaretleri için Demokratik Sol Parti (DSP) yönetimine teşekkür eden İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da muhalefetin önemine dikkati çekerek, "Muhalefet iktidarın görünmeyen katkısıdır. Demokrasinin sağlıklı işlemesi için muhalefetin varlığı şarttır. Yoksa kendi kendine karar verirken bir takım yanlışları göremeyebilirsin. Bu anlamda İzmit Belediyesi olarak, her zaman fikir alışverişine ve yapıcı eleştiriye açık olduğumuzu da belirtmeliyim. DSP gibi köklü bir partinin ilçe başkanlığını bir hanımefendinin yapıyor olmasını da kent ve ülke siyaseti adına sevindirici bulduğumu söylemeliyim" diyerek herkesin başkanı olarak görevini yapmaya devam edeceğini ifade etti.

24 Aralık 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR