EMO’nun 11. Resim-Öykü Yarışması sonuçlandı

Yarışmaya bu yıl 27 okuldan resim ve öykü alanında 300’e yakın öğrenci katıldı.   Kocaeli İl Milli Eğitim Şube Müdürü İmdat Akbaba, Gazeteci Yazar M...

BÜYÜT

Yarışmaya bu yıl 27 okuldan resim ve öykü alanında 300’e yakın öğrenci katıldı.

 

Kocaeli İl Milli Eğitim Şube Müdürü İmdat Akbaba, Gazeteci Yazar Mustafa Küpçü, Eğitimsen Kocaeli Şube Başkanı Suca Omurca, Serbest Mali Müşavirler Odası Başkanı Ender Şenol, Jeoloji Mühendisleri Odası Kocaeli Temsilcisi Niyazi Temizkan’ın protokolde yer aldığı ödül törenine çok sayıda öğrenci, öğrencilerin aileleri ve öğretmenleri katıldı.

 

Törenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Şube Yönetim Kurulu Yazman Üyesi Serkan Topal, yarışmaya katılımın bu denli yüksek olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Topal, Kocaeli ilinde enerji verimliliğine dikkat çekmek amacıyla geleneksel hale gelen resim ve öykü yarışmasının konusunun; bu yıl başta Soma, Karaman olmak üzere yaşanan iş kazalarına dikkat çekmek ve bu konuda farkındalık yaratmak amacıyla “İş Kazaları ve Güvenlik” olarak seçildiğini belirtti. Topal, daha sonra Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğüne, yarışmaya katılım sağlayan tüm okulların yönetici ve öğretmenlerine yarışma jüri üyelerine, oda üyeleri ve çalışanlarına teşekkürlerini sundu.

 

Resim ve öykü dalında dereceye giren öğrencilere ödüllerini Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Yazmanı Serkan Topal, Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Aykut Halamoğlu, Kocaeli İl Milli Eğitim Şube Müdürü İmdat Akbaba, Gazeteci Yazar Mustafa Küpçü, Eğitimsen Kocaeli Şube Başkanı Suca Omurca, Serbest Mali Müşavirler Odası Başkanı Ender Şenol, Jeoloji Mühendisleri Odası Kocaeli Temsilcisi Niyazi Temizkan verirken, jüri üyelerine teşekkür belgelerini Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Yazmanı Serkan Topal ve Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Yönetim Kurlu Üyesi Aykut Halamoğlu takdim etti.

 

RESİM DALINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER

Derece - Adı Soyadı – Okul

1 - FURKAN ULAŞ ATAY - DENİZ YILDIZLARI ORTA OKULU

2 - SUDE DİLEK - ÖZEL NADİDE ORTAOKULU

3 - ZEYNEP ALAT - YENİKÖY DENİZ DİBİ İLKÖĞRETİM OKULU

4 - AFİFE ZEYNEP EROL - ÖZEL NADİDE ORTAOKULU

5 - MELİKE BURAN - ÇINARLI ORTAOKULU

6 - SEMİHCAN GÜNAYDIN - İZMİT LEYLA ATAKAN İLKOKULU

7 - TUNAHAN EGE ATEŞ - YENİKÖY DENİZ DİBİ İLKÖĞRETİM OKULU

8 - YUNUS EMRE ÖZDEMİR - ÇAYIROVA İMAM HATİP ORTAOKULU

9 - DİLARA KÜRÜCÜ - HALİSE TÜRKKAN ORTAOKULU

10 - AHMET ALİ BİLGE - ÖZEL NADİDE İLKOKULU

 

ÖYKÜ DALINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER

Derece - Adı Soyadı – Okul

1 - TUBA ORHAN - ŞEHİT DAVUT ALİ KARADAĞ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

2 - BETÜL ÇAKIR - DARICA FEN LİSESİ

3 - REYHAN NİLAY SEZGİN - DARICA FEN LİSESİ

4 - NURSELİN KARATABAN - ÇAYIROVA ŞEHİT İLHAN KÜÇÜKSOLAK ANADOLU LİSESİ

5 - BERKAN ÇİFTÇİ - ÇAYIROVA ŞEHİT İLHAN KÜÇÜKSOLAK ANADOLU LİSESİ

 

Resim Yarışması Jüri Üyeleri

Muhammet ŞENGÖZ

Serkan TOPAL

Özgür TORAMAN

Esra ÖNÜMLÜ

 

Öykü Yarışması Jüri Üyeleri

Ruhan ODABAŞ

Mustafa KÜPÇÜ

Bayram ETKAR

Kamil ERBAY

Ahmet ŞEN

Özgür KATIRCIOĞLU


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR