Sevgilisiyle bir olup kocasını öldürdü

Gölcük Dumlupınar Mahallesinde akıllara durgunluk veren bir cinayet olayı yaşandı Serpil Ölmez(20) dostu Y.G. (17) ile birlikte kocasını öldürdü. Cese...

BÜYÜT

Gölcük Dumlupınar Mahallesinde akıllara durgunluk veren bir cinayet olayı yaşandı Serpil Ölmez(20) dostu Y.G. (17) ile birlikte kocasını öldürdü. Cesedi önce bir halıya saran daha sonrada çuvala geçirip boş bir arsaya atan aşıklar polis tarafından yakalandı

YENİ EVLİYDİLER
Serpil Ölmez ve İlker Ölmez Körfez Yeni Yalı Mahallesi Sarıgül Sokak’ta oturan çift 2010 yılının Temmuz ayında evlenmiştiler. Severek ve isteyerek birbirleriyle elenen çift kısa bir süre sonra kavgalar etmeye başladı. Mutlu başlayan evlilikte bir şeyler yolunda gitmiyordu.

TAŞINDILAR
Körfez’den Gölcük Dumlupınar Mahallesi Birol Apartman’a 6 ay önce taşınan çift zaman zaman burada da İlker Ölmez, tüm çabalarına rağmen iş bulamıyordu. Zaman zaman boşanma aşamasına gelinse de sonunda barışılıyor ve evlilik devam ediyordu.

EVE BİRİ GİRİYORDU
İşsiz olan genç evde olmadığı zamanlarda kimsenin tanımadığı genç bir delikanlı eve gizli gizli giriyor ve yine aynı gizlilikle evden ayrılıyordu. Bu durum İlker Ölmez’in de kulağına gitmişti.
Eşinin durumu fark ettiğini anlayan Serpil Ölmez daha dikkatli davranmaya başlamıştı.

CİNAYET PAZAR GÜNÜ İŞLENDİ
Serpil Ölmez eşinin durumu fark ettiğini ve bu yüzden korktuğunu dostu olan Y.G. ye anlattı. Birlikte bir plan yaptılar. Y.G. eve geldi ve Serpil Ölmez ile birlikte İlker Ölmez’i beklemeye başladılar. İlker Ölmez eve geldiğinde ise bıçakladılar.

ÖLMEYİNCE BOĞDULAR
Dostuyla birlikte eşini defalarca bıçaklayan Serpil Ölmez, daha sonra eşinin ölmediğini anlayınca bir ip buldu. Eşini dostuyla birlikte bulduğu iple boğdu ve öldürdü. Daha sonra cesedi önce bir halıya sardılar, daha sonrada bur cuvala koyarak evlerinin arkasında bulunan arsaya bıraktılar.

MARDİN’DE YAKALANDILAR
Cinayeti işledikten sonra Mardin’e kaçan çift kayıplara karıştı. Serpil Ölmez, daha sonra ağabeyini arayarak işledikleri cinayeti anlattı. Telefonda kardeşine bağırıp çağıran ağabey daha sonra polisi arayarak kardeşini ihbar etti. Polis önce cesedi daha sonrada Mardin’e kaçan Serpil ve dostunu yakaladı. Olayla ilgili tahkikat devam ediyor.

23 Aralık 2011 Kocaeli- Asayiş


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR