Proje çevreci öğrencilerden, destek Toyota Plaza Kocaeli Kaya’dan

Toyota Avrupa Fonu ve Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı'nın (FEE) Eko Okullarda düzenlediği Çevre ve Yenilikçi Fikirler Yarışması için Toyota Plaza Koca...

BÜYÜT

Toyota Avrupa Fonu ve Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı'nın (FEE) Eko Okullarda düzenlediği Çevre ve Yenilikçi Fikirler Yarışması için Toyota Plaza Kocaeli Kaya, ODTÜ KYÖD öğrencileri ile birlikte yaratıcı ve uygulanabilir çevreci projeler geliştiriyorlar.

Toyota Plaza Kocaeli Kaya Kocaeli ili ve bölgesinde ODTÜ KYÖD öğrencilerine bilgi ve birikimleri ile destek vererek çevre sorunlarına karşı duyarlılıklarını gösteriyor. Haydi Atıkları Azaltalım! Az Tüket, Yeniden Kullan, Geri Kazandır ana temasının işlendiği yarışma için Toyota Plaza Kocaeli Kaya çevre konusunda bilinçli ODTÜ KYÖD ve öğrencilerini destekleyerek toplum yararına olan fikirlerin hayata geçirilmesinde Toyota'nın gösterdiği hassasiyeti de gözler önüne seriyor.

TOYOTA AVRUPA DESTEKLİ
2011 yılının mayıs ayına kadar Kocaeli ili ve bölgesinde Toyota Plaza Kocaeli Kaya ile birlikte çalışarak proje önerilerini oluşturacak olan ODTÜ KYÖD, ulusal jüri değerlendirmesine girecek ve seçilmesi durumunda uygulama aşaması için Toyota Avrupa'dan finansal destek alacaklar. 2012 senesi içerisinde en iyi uygulamayı gerçekleştiren okul da, Türkiye Şampiyonu seçilecek ve aralarında Danimarka, Letonya ve Slovenya'nın bulunduğu ülkelerle Uluslararası şampiyonluk için yarışacak. Sonuçlar 2012 sonunda açıklanacak.

DESTEĞE DEVAM
Toyota Plaza Kocaeli Kaya Genel Müdürü Atalay Kaya Toyota, çevreci teknolojilerin yanı sıra toplumun ve özellikle öğrencilerimizin bilinçlenmesi için liderlik ediyor. Öğrencilerimizin çevre sorunlarının çözümüne yönelik yaratıcı fikirler oluşturması ve bunun uygulanması için Toyota olarak yol göstermeye devam edeceğiz şeklinde konuştu.

09 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR