Kent Konseyi’nde Güldüren’e veda

Kocaeli Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri 2015 yılının IV. Toplantısını gerçekleştirdi. Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk’ün ev sahipli...

BÜYÜT

Kocaeli Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri 2015 yılının IV. Toplantısını gerçekleştirdi. Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk’ün ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Feyzullah Okumuş, Kocaeli Valiliği AB İl Koordinatörü Enver Düz, Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sinan Özbek, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Soner Şahin, Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok, İzmit Genç İş Adamları Derneği eski Başkanı Nurhayat Güldüren ve yeni Başkan Yusuf Erenkaya, Atlı Spor Kulübü Başkanı Selçuk Çakır,  Kadıköy Mahalle Muhtarı İsmail Hakkı Yıldırım ve Kadın Meclisi Başkanı Serpil Büşra Namlı katıldı.

 

EYÜPOĞLU BİLGİ VERDİ

Toplantının bu ayki konuğu ise Enerji Verimliliği Derneği Kocaeli Şube Başkanı Ali Fuat Eyüboğlu ve yönetim kurulu üyeleri oldu. Yemek eşliğinde başlayan toplantının açılış konuşmasını Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk yaparken Yürütme Kurulu Üyeleri de kendini tanıtarak, Ali Fuat Eyüboğlu’ndan dernek faaliyetleri hakkında bilgi aldılar. Enerji Verimliliği Derneğinin, öncelikli amacının enerjinin etkin ve verimli kullanılabilmesi için toplumda farkındalık oluşturmak, bilimsel ve teknik araştırmalar yaptırmak ve sonuçlarını kamu kuruluşları ve vatandaşlar ile paylaşarak verimliliği arttırmak olduğunu ifade eden Eyüboğlu, yaşamımızda fazladan kullanılan enerjiyi ortadan kaldırmayı hedefledikleri belirtti.

 

GÜLDÜREN’E VEDA

Toplantıda ayrıca İzmit Genç İşadamları Derneği’ni temsilen Kocali Kent Konseyi Yürütme Kurulu’nda bulunan Nurhayat Güldüren’ e veda edildi.  Birkaç ay önce İZGİAD’ da gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul sonucu başkanlıktan ayrılan Nurhayat Güldüren’ e Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeliği süresince göstermiş olduğu destek ve çabalardan dolayı Feyzullah Okumuş ve Abdullah Köktürk tarafından hediye takdim edildi. Uzun zamandır Kent Konseyi’nde bulunduğunu ve bu süreçteki tüm çalışmalara destek verdiğini söyleyen Güldüren, bundan sonra da her türlü çalışmaya destek olacağını ifade etti.

 

ERENKAYA’YA BAŞARILAR 

İZGİAD’ı temsilen Yürütme Kurulu üyesi seçilen Yusuf Erenkaya’ya bu vesile ile başarılar dileyen Güldüren, herkese teşekkür etti. Yeni Yürütme Kurulu Üyesi Yusuf Erenkaya’da kendisini tanıtarak, İZGİAD adına Kent Konseyi Yönetiminde olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi. İyi dilek ve temennilerle devam eden toplantı, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

25 Mayıs 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR