KOSİAD’ın yeni başkanı Kubilay Kırman oldu

Kocaeli Sanayici ve İşadamları Derneği (KOSİAD)’nin 13’ncü olağan genel kurulu önceki akşam gerçekleştirildi. Genel kurulda mevcut başkan Yücehan Öztü...

BÜYÜT

Kocaeli Sanayici ve İşadamları Derneği (KOSİAD)’nin 13’ncü olağan genel kurulu önceki akşam gerçekleştirildi. Genel kurulda mevcut başkan Yücehan Öztüre başkalık görevini 2013-2015 dönemi için Kubilay Kırman’a devretti

Kocaeli Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen kongrede 75 kişi oy kullandı ve yeni yönetim kurulunu belirlemiş oldu. Kongrede Divan Başkanlığı’nı Sami Pekdemir yaparken katip üyeliklerini Kaan Kobakoğlu ve Cenk Şenol yaptı.

“KOCAELİ MARKA OLMALI”
Yücehan Öztüre, geçmişte başarılı çalışmalara imza attıklarını belirterek, “Birçok konuda olduğu gibi sanayi konusunda da üreten insanların oluşturduğu bir derneğiz. Bizler Kocaeli Sanayi Odası’nın da üyeleriyiz. Hepimizin ayrı ayrı ülkeye ve ülke ihracatına katkılarını anlatmama gerek yok. Kocaeli’nin bir marka olarak tanınması ve bilinmesi için elimizden geleni yapıyoruz ve yapacağız. Bu durumda pes etmemiz söz konusu bile değildir. Bizler çok üretiyor ama az alıyoruz. Bunun da artık değişmesi lazım” dedi.

“KÖKLÜ BİR DERNEĞİZ”
KOSİAD’ın 13’ncü Genel Kurulu’nda seçildikten sonra bir konuşma yapan yeni Başkan Kubilay Kırman, “Biz 21 yıllık geçmişi olan köklü bir derneğiz. Yeni dönemde eskisi gibi üyeler arasındaki köklü işbirliğini sağlamak ve arttırmak, KOSİAD olarak oluşturacağımız bir platformda çalışanlarımızın karşılıklı olarak staj yapmalarını ve yetişmelerini sağlamak istiyoruz. Üye işyerlerinde tanıtım organizasyonları yapacağız. Ayrıca üyelerimizden her birinin kısa öz geçmişini ve ticari faaliyetlerini tanıtmak istiyoruz. SİAD olarak diğer SİAD’larla ve sivil toplum örgütleri ile ortaklaşa faaliyetler düzenlemek istiyoruz. Yeni oluşturduğumuz danışma kurulumuz tüm hedeflere ulaşmamızda bize çok büyük yardımda bulunup yol gösterecektir” ifadelerini kullandı.

KOSİAD’ın Yönetim Kurulu Listesi
Yönetim kurulu asil üyeliklerine; Kubilay Kırman, Yücehan Öztüre, Bora Ergene, Haluk Ulusoy, Fuat Biçici, Melih Paşmakçı, Ömer Yavuz Yavuz Ulugün ve Yaşar Can seçildi.
Yönetim kurulu yedek üyeliklerine; Mehmet Aysel, Mehmet Özel, Kürşat Çağın, Hakan Özer, Kubilay Urhan, Cem Şakoğlu, Yalçın Ergen, Erkan Karacan ve Murat Horozal seçildi.
Denetim kurulu üyeliklerine ise; Kaan Kobakoğlu, Süleyman Annak ve Nazmi Ertuğral seçilirken denetim kurulu yedek üyeliklerine; Hüseyin Gülaçtı, Mustafa Kaya ve Burçin Gülener seçildi.

27 Mart 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR