Mercedes-Benz Çocuk Festivali‘nde

      Bu yıl 6’ncısı düzenlenen Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Çocuk Şenliği, Eğitim ve Eğlence Fuarı, kapılarını binlerce çocukla beraber açtı. I...

BÜYÜT

 

 

 

Bu yıl 6’ncısı düzenlenen Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Çocuk Şenliği, Eğitim ve Eğlence Fuarı, kapılarını binlerce çocukla beraber açtı. Interteks Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe çok sayıda firma ve sivil toplum kuruluşu katılıyor.

 

EĞİTİM ÇALIŞMASI

26 Nisan Cumartesi gününe kadar devam edecek etkinlikte, Mercedes-Benz MobileKids Trafik Eğitim Projesi yoğun ilgi görüyor. Etkinlik alanına gelen çocuklar gruplar halinde uzman eğitmenler ile hoşça vakit geçiriyor ve temel trafik eğitimi alıyor.

 

TRAFİK EĞİTİM PROJESİ

Mercedes-Benz Türk ve TEGV işbirliği ile Şubat 2013’de 7-14 yaş arası çocuklara trafik eğitimi vermek amacı ile MobileKids Trafik Eğitim Projesi hayata geçirildi. Proje için özel olarak hazırlanan mobil eğitim TIR’ı Trafik Ateşböceği “Çocuklar Yollarda”   sloganıyla Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde ilköğretim çağındaki çocuklara trafik eğitimi vermeye başladı. MobileKids Trafik Ateşböceği’nin son durağı Kocaeli Çocuk Şenliği oldu. MobileKids Trafik Ateşböceği bir sonraki durağında Bayburtlu çocuklarla buluşacak.

24 Nisan 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR