Genç girişimcilerden Doğan’a ziyaret

Yaklaşık iki ay önce kurulan Kocaeli Genç Girişimciler Derneği Başkanı Bilal Bozkurt ve yönetim kurulu üyeleri Kadir Çıldız, Arif İpek, Emine Dindar,...

BÜYÜT

Yaklaşık iki ay önce kurulan Kocaeli Genç Girişimciler Derneği Başkanı Bilal Bozkurt ve yönetim kurulu üyeleri Kadir Çıldız, Arif İpek, Emine Dindar, Zeynep Çeri, Zehra Kır, Rıdvan Aydın, Mesut Gören, Emre Gökcan ve Muzaffer Bulut, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret ettiler.

 

Derneğin faaliyetleri hakkında Başkan Doğan’a bilgi veren Bilal Bozkurt, asıl hedeflerinin girişimle alakalı, gençlerin adapte olmasını sağlamak olduğunu söyledi. Bozkurt, “Derneğimiz, bir nevi gençlikle alakalı köprü vazifesi görüyor. Ayrıca İzmit Belediyesi’nin Genç Girişimciler Merkezi’yle alakalı yürüttüğü çalışmanın bizde içindeyiz, orada bizde görev alıyoruz. Belediye Başkanımıza bizlere verdiği değer ve güvenden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

 

GENÇ DOSTU BELEDİYE

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da Kadıköy Mahallesi’nde yakında hizmete girecek olan Genç Girişimciler Merkezi hakkında bilgi verdi. Doğan, “İlk olan merkez, genç girişimciler için bir kuluçka merkezi vazifesi görecektir. İnsanların içinde sakladıkları girişimcilikleridir. Biz, büyüklere düşen görevlerden birisi de gençlerimizin bulundurdukları bu potansiyeli gün yüzüne çıkarıp bir kazanım olarak sunulmasını sağlamaktır ”dedi.

30 Haziran 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR