“Gebze’nin sorunlarını biliyorum”

AKP Kocaeli 7.sıra milletvekili adayı Mehmet Ali Okur, Kocaeli ve Gebze bölgesinin sorunlarına hakim olduğunu, nereye neyin ihtiyaç olduğunu çok iyi b...

BÜYÜT

AKP Kocaeli 7.sıra milletvekili adayı Mehmet Ali Okur, Kocaeli ve Gebze bölgesinin sorunlarına hakim olduğunu, nereye neyin ihtiyaç olduğunu çok iyi bildiğini, bölgenin sorunlarına çözüm bulmada tecrübesinin işini daha da kolaylaştıracağını söyledi.

AKP Kocaeli 7.sıra milletvekili adayı Mehmet Ali Okur önceki gün yaptığı açıklamada 12 Haziran seçimlerinde partisinin verdiği onurlu görevi en iyi şekilde yerine getirmeye hazır olduğunu ve kendisine güvenenleri mahcup etmeyeceğini söyledi. AKP Gebze’de 6 yıl ilçe başkanlığını yapan Okur, teşkilatın içinden gelen ve dertleriyle dertlenen birisi olarak, 12 Haziran milletvekilliği genel seçimlerinde partisinin şahsına yüklediği onur ve gururdan büyük mutluluk duyduğunu ve duygularını anlatmada kelimelerin kifayetsiz kaldığını bildirdi.

BİRLİKTELİK SÜRECEK
Kuruluşundan bu yana birlikte görev yaptığı teşkilat mensuplarının teveccühüyle onurlu ve şerefli göreve layık görüldüğünü belirten Okur, çok tatlı ve seviyeli bir aday adaylığı sürecinin geride kaldığını söyledi. Okur, “Bu ana kadar devam eden birlik ve beraberliğin seçim sabahına kadar süreceğinden hiç bir şüphesinin olmadığını söyledi.

HEPSİ DEĞERLİ
Partisinin Kocaeli’nde 71 aday adayı olduğunu, Başbakanımızın başkanlığındaki komisyonun yaptığı en iyi değerlendirme sonucunda 11 kişiye görev tevdi edildiğini, AK Parti’de milletvekilliği yapacak bir birinden değerli ve geniş bir kadronun bulunduğuna dikkat çeken Mehmet Ali Okur, bu sürecin sona erdiğini, yeni bir sürecin başladığını, bundan sonra partisinin başarısı için diğer aday adayı arkadaşların da aday gibi çalışacağından hiç bir şüphe duymadığını, AK Parti’yi diğer partilerden ayıran en büyük özelliğin bu olduğunu kaydetti.

ZAFERE İMZA ATACAĞIZ
AK Parti’nin 6 yıl ilçe başkanlığını yapan birisi olarak görev ve sorumluğun ne demek olduğunu çok iyi bildiğini ifade eden Okur, “ Gönül verdiğim ve çok sevdiğim AK Parti bize yeni ve ağır bir görev daha verdi. Omuzlarımızdaki yük ve sorumluğunun ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Bana güvenleri asla ve asla mahcup etmeyeceğim. Allah’ın izniyle 12 Haziran seçimlerinde hep birlikte yeni bir zafere imza atacağız. Başarı için tüm imkanları seferber edeceğiz. Başbakanımızın 2023 Türkiye’si hedefine ulaşmak için gece gündüz demeden çalışacağız.”dedi.

SORUNLARI BİLİYORUM
AK Parti iktidarı döneminde Kocaeli ve Gebze bölgesine, Cumhuriyet tarihi boyunca yapılmayan hizmetlerin yapıldığını, Bakan ve milletvekillerimizin, belediye başkanlarımızın ve teşkilatlarımızın bunda büyük paya sahip olduğunu, hepsine ayrı ayrı teşekkür eden Okur, Kocaeli ve Gebze bölgesinin sorunlarına hakim olduğunu, nereye neyin ihtiyaç olduğunu çok iyi bildiğini, bölgenin sorunlarına çözüm bulmada tecrübesinin işini daha da kolaylaştıracağını, gök kubbede hoş seda bırakmak için hizmet yolculuğuna çıktığını belirterek, kendisine destek veren herkese teşekkür etti.

13 Nisan 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR