Başkan Baran, Sivaslıları ağırladı

Kocaeli Sivaslılar Derneği Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Baran’ı ziyaret ederek karşılık görüş alışverişinde bulundu. Körfez’de gönül köp...

BÜYÜT

Kocaeli Sivaslılar Derneği Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Baran’ı ziyaret ederek karşılık görüş alışverişinde bulundu.

Körfez’de gönül köprüsü oluşturarak bütün sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelen Belediye Başkanı İsmail Baran’ın bu seferki ziyaretçileri Kocaeli Sivaslılar Derneği oldu. Kalabalık bir ekiple Başkan Baran’ı ziyarete gelen Sivaslılar, Başkan Baran ile sıcak ve samimi şekilde sohbet ettiler.


KÖY DERNEKLERİ DE BAŞKAN BARAN’I ZİYARET ETTİ

Kocaeli Sivaslılar Dernek Başkanı İbrahim Kabasakal ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra, Sivas’ın köy dernekleri de ziyarete katıldı. Sivas Divriği Yozyatağı Dernek Başkanı Metin Özkan ve Yönetimi, Sivas İmranlı Kapıkaya Dernek Başkanı Cavit Dağdeviren ve Yönetimi, Sivas İmranlı Arık Dernek Başkanı Doğan Karakaya ve Yönetimi, Sivas Sacayağı Derneği Başkanı Yüksel Ayık ve Yönetimi ziyarete gelerek Belediye Başkanı İsmail Baran’ı ziyaret ettiler.


BAŞKAN BARAN: EN BÜYÜK ROL DERNEKLERİMİZİN

Dernekler ile doğru iletişim kurarak başarılı çalışmaların çıkmasına neden olan Belediye Başkanı İsmail Baran, ziyarete gelen dernek yöneticileri ile Körfez’e yapılacak olan projelerin üzerine konuştu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Baran, Derneklerin yerel yönetimler konusunda en büyük rolü oynadığını dile getiren Başkan Baran, Derneklerimiz ile birlik ve beraberlik içerisinde 2015 yılında Körfez’de başarılı işler çıkaracağımıza gönülden inanıyorum, dedi.


KÖRFEZ BELEDİYESİ STK’LAR İLE UYUM İÇERİSİNDE

Başkan Baran’ın bu konuşmalarının ardından konuşan Sivaslılar Derneği Başkanı İbrahim Kabasakal Başkan Baran’ın göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti. Kabasakal, “Körfez Belediyemiz ile bu zamana kadar hiçbir iletişim kopukluğumuz olmadı. Bugüne kadar da belediyemiz ile ne planladıysak hayata geçti. Düzenlediğimiz programlara ve etkinliklere katılan ve destekleyen Belediye Başkanımız İsmail Baran’a teşekkür ederiz” dedi.

 

KÜLTÜR, ÖRF, GELENEK VE GÖRENEKLERİMİZE ÖNEM VERİYORUZ

Köy dernekleri de Başkan Baran’la konuşarak dernekleri ve köyleri hakkında çeşitli bilgiler aktardı. Belediye Başkanı İsmail Baran, Hemşeri derneklerine kültürün aktarılması, birlik ve beraberliğin sağlanarak daha sağlam temellere oturtulması için önem verdiklerini de dernek yöneticilerine aktardı. Hemşehri dernekleri yaptıkları çalışmalarda kendi yörelerinin kültür, örf, gelenek ve göreneklerini işlemeli diyen Başkan Baran, "Çocuklarımızı da bu derneklerimize götürmeliyiz. Sivaslılar Derneği, Körfez’de bu faaliyetleri en güzel şekilde yapan derneklerimizden biri" dedi.

25 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR